Čarodějnice se nelíbaj

Čarodějnice se nelíbaj - Hortense Ullrichová | Dcparkrx.org

...baj - referát ⚡ iReferáty.cz je internetová databáze referátů ... Čarodějnice se nelíbaj | Albatrosmedia.cz ... . Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy. Čarodějnice se nelíbaj 2000; Nebuď přece blond! 2004; Láska je na palici 2002; 1000 důvodů proč se nezamilovat 2006; Kdo se líbá naposled 2006; všech 13 knih autora. Podobné knihy. Moje kamarádka je koza nebeská 2003; Už neposlouchám za dveřmi 2001; Kniha Čarodějnice se nelíbaj je v Čarodějnice se nelíbaj Autor: Ullrichová, Hortense Nakladatel: Albatros EAN: 9788000021492 ISBN: 978-80-00-02149-2 Překlad: Pokorná, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Kniha: Čarodějnice se nelíbaj Autor: Hortense Ullrichov ... Hortense Ullrichová - Čarodějnice se nelíbaj | Čtenářský ... ... . vydání) Kniha: Čarodějnice se nelíbaj Autor: Hortense Ullrichová Občas to bývá pěkný průšvih, mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Čarodějnice se nelíbaj (2) Občas to bývá pěkný průšvih mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. Čarodějnice se nelíbaj. Celkové hodnocení ... že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. V domácím chaosu nalézá cennou oporu v mladší sestřičce Flippi a ve škole si dobře rozumí s děvčaty i s kluky, ale to platí jen do chvíle, kdy se u nich ve třídě objeví nová ... Občas to bývá pěkný průšvih, mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. V domácím chaosu nalézá cennou oporu v mladší sestřičce Flipp Hortense Ullrichová (* 19. prosince 1956, Saarland, Německo) je německá spisovatelka a publicistka, autorka humorných dívčích románů.. Původním povoláním průmyslová návrhářka a designérka. Po ukončení svých studií pracovala jako publicistka a redaktorka v odborných časopisech.. Dílo. Láska z čistajasna; Pusa je jen začátek ... primabaza...

INFORMACE

AUTOR
Hortense Ullrichová
DIMENZE
9,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějnice se nelíbaj.pdf

POPIS

Občas to bývá pěkný průšvih, mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. V domácím chaosu nalézá cennou oporu v mladší sestřičce Flippi a ve škole si dobře rozumí s děvčaty i s kluky, ale to platí jen do chvíle, kdy se u nich ve třídě objeví nová studentka Serafína. Ta si rychle získává oblibu a autoritu, zejména po založení klubu jehož členkami se mohou stát jen "zamilované". a to nejlépe do deváťáka a zakladatele hudební skupiny, který si nechá říkat BJ... Nezamilovaná Jojo se svými zájmy o koně náhle nemá šanci, ale nevzdává se. Připravuje dokonalou pomstu. Do jejich plánů zasahuje vždy pohotová Flippi a navíc se objeví roztržitá stařenka Klarafina, která umí čarovat! Pomůže sympatické Jojo?

Chcete si přečíst knihu?Čarodějnice se nelíbaj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hortense Ullrichová. Číst Čarodějnice se nelíbaj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY