Transformace vědomí

Transformace vědomí - Tomáš Keltner | Dcparkrx.org

...jící základní poznatky o tomto světě a zákonitostech jeho tvoření, dále o lidské bytosti a jejích schopnostech a také o dalších entitách, formách a vlivech, které jsou součástí naší reality ... Transformace vědomí - Transformační průvodce ... . Spolek PŘÍZNAKY TRANSFORMACE ~ nezisková organizace IČO: 06757111 ÚČET EUR IBAN CZ6520100000002801466686 BIC FIOBCZPPXXX nebo Paypal [email protected] Připojte se k nám na ... Naše emoce jsou náš radar, náš kompas, jsou součástí našeho já i našeho fyzického těla. V jisté době mého spirituálního hledání jsem, jako možná leckdo na své cestě, začala věřit, ... Věk Vodnáře, transformace vědomí - Psychologie chaosu ... ... Naše emoce jsou náš radar, náš kompas, jsou součástí našeho já i našeho fyzického těla. V jisté době mého spirituálního hledání jsem, jako možná leckdo na své cestě, začala věřit, že emoce jsou špatné, hlavně ty "negativní" a že je třeba je nemít, potlačit a… Transformace. Vítejte na stránkách Transformace. Krryon - „Manipulující strach" Uveřejnil(a) Láďa ... Kazdodeními propojeními si otevíráme svou tvořivo...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Keltner
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Transformace vědomí.pdf

POPIS

Jedna z nejčtenějších knih v oblasti osobního rozvoje u nás - přes 10.000 prodaných kusů bez reklamy a marketingové podpory. Cílem knihy je zprostředkovat čtenářům informace a také praktická cvičení potřebná k tomu, aby mohli svobodně tvořit, resp. žít svůj život tak, jak skutečně chtějí. Všechny popsané metody jsou postavené na osobních zkušenostech a vše, co autor popisuje, sám skutečně prožil a aplikoval ve svém vlastním životě. Český autor Tomáš Keltner původně působil v tajných službách, později byl osobním ochráncem nejvýše postavených českých i světových politiků, aby se v závěru této své životní fáze stal elitním vojákem speciální jednotky nasazované ve válečných konfliktech. Kniha vynikajícím a zcela novým způsobem zpracovává téma emocí. Vysvětluje, co to jsou emoce, jak jsou zaměňovány s city a pocity, jak na nás působí a co s nimi můžeme dělat. "Emoce je alergická reakce těla na rozum a především prostředek k ovládání lidí." Mnoho lidí si myslí, že emoce jsou přirozenou součástí našeho života a není potřeba s nimi nic dělat a pokud ano, tak snad pouze s těmi, které jsou považovány za negativní. To je masově rozšířený a fatální omyl. Právě to je jeden ze způsobů, jak jsou lidé ovládáni a manipulováni. Autor v textu pracuje také s citacemi z Bible, které vysvětluje pro mnohé zcela novým způsobem. Jak sám říká: "Vzešli jsme z křesťanského prostředí. Nemůžeme jím být neovlivněni. Proto nemá smysl s těmito kořeny bojovat, ale je potřeba je přijmout a pochopit, jaké limity způsobují. Jen tak lze tyto vazby rozpustit a osvobodit se." Kapitola věnovaná dětem vysvětluje základní principy komunikace a chyby, které vznikají ve vztahu rodič - dítě a jejich vliv na sebevědomí dítěte v dospělosti. Kapitola o sexu se zabývá utajovanými a vesměs nepochopenými souvislostmi, které ovlivňují náš život.

Chcete si přečíst knihu?Transformace vědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Keltner. Číst Transformace vědomí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY