Polyfonie: Významy, pohlaví, světy

Polyfonie: Významy, pohlaví, světy - Julia Kristeva | Dcparkrx.org

...yzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Polyfonie - Kristeva Julia - Knihkupectví Ládví ... . Kniha "Polyfonie - významy, pohlaví, světy" Kniha "Polyfonie - významy, pohlaví, světy" Kniha autorky Julie Kristevy Dárce: Nadace Dagmar a Václava Havlových - VIZE 97: K dispozici: 0x: Hodnota: 130 Kč ... Knihy s touto tématikou. Julia Kristeva, Polyfonie : významy, pohlaví, světy, Malovaný kraj, 2008 Polyfonie Významy, pohlaví, světy - Julia Kristeva. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Polyfonie - Kristeva Julia - Knihkupectví Ládví ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Bazar - Uvedený soubor esejů představuje průřez literárním i vědeckým dílem Julie Kristevy, bulharské migrantky ve Francii, kde vyučuje na univerzitě Paris Di... Kniha Polyfonie - významy, pohlaví, světy - Srdcerváči. V češtině vyšly knihy Slovo, dialog a román a Jazyk lásky (Eseje o sémiotice, psychoanalýze a mateřství), Nadace Vize 97 nyní nově vydala nyní knihu jejích esejů s názvem Polyfonie (Význam, pohlaví, světy).. polyfagie - význam slova Slovník cizích slov. polyfagie ... Uvedený soubor esejů představuje průřez liter...

INFORMACE

AUTOR
Julia Kristeva
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Polyfonie: Významy, pohlaví, světy.pdf

POPIS

Polyfonie představuje analýzu různých zkušeností symbolizace: dětská řeč, adolescence, ženství ... které vytvářejí modernitu prostřednictvím způsobů, jimiž k nim přistupují současné "humanitní vědy": lingvistika, sémiotika, literární teorie, filozofie, psychoanalýza. Julia Kristeva , narozená v Bulharsku, je lingvistka, spisovatelka a psychoanalytička. Vyučuje na univerzitě Paris Diderot - Paris 7, kde vede doktorský seminář "Jazyk, literatura, obraz". Je ředitelkou Centre Roland Barthes. Roku 2004 získala v Norsku Holbergovu cenu a roku 2006 v Brémách cenu Hannah Arendtové za politické myšlení. Je autorkou více než třiceti knih, románů a esejů.Tato kniha prochází napříč hraničními epochami - křesťanstvím, mumanismem, dvacátým stoletím - a zkoumá jak opotřebovávání starých hodnot, tak vynořování nových identit v rámci nových způsobů existence,... Sborník vychází u příležitosti udílení ceny Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97.

Chcete si přečíst knihu?Polyfonie: Významy, pohlaví, světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Kristeva. Číst Polyfonie: Významy, pohlaví, světy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY