Cesta do středu země

Cesta do středu země - Jules Verne | Dcparkrx.org

...0. září 2017. Nemám moc ráda dobrodružné knihy, ale tady u té jsem udělala vyjímku na základě shlédnutí filmu "Cesta do středu Země ... Cesta do středu Země - Wikipedie ... ." Knihu jsem ani nemusela shánět, protože jsme ji měli v naší knihovničce. Zkouknito je portál, kde můžete sledovat online videa, seriály, televize i webkamery z celého světa. Jedná se o popis cesty vedoucí do středu Země. Profesor se na tuto cestu vydává se svým synovcem Axelem a průvodcem Hansem. Do hlubin Země sestupují po jícnu sopky, objevují podzemní moře, prochází geologickými obdobími a sledují vývoj života v oblastech, ... Cesta do zemského jádra.cz HD - YouTube ... . Do hlubin Země sestupují po jícnu sopky, objevují podzemní moře, prochází geologickými obdobími a sledují vývoj života v oblastech, o jejichž existenci mnoho vědců pochybuje. Knihu Cesta do středu Země vydalo nakladatelství Omega. Ukázka z knihy. V neděli, dne 24. května roku 1863, se můj strýc, profesor Lidenbrock, vrátil nečekaně brzy do svého malého domku v Königstrasse č. 19, jedné z nejstarších ulic starobylé hamburské čtvrti. Cesta do středu Země nebo také jen Do středu Země ( 1864 , Le voyage au centre de la terre) je dobrodružný vědeckofantastický román francouzského spisovatele Julesa Verna . Autor ve svém druhém románu z cyklu Podivuhodné cesty (Les Voyages extraordinaires) líčí fantastickou cestu třech odvážlivců, německého ... Cesta do středu Země. Alchymista Island Profesor Sopka Verne. Average rating: 5 stars 1 4 stars 0 3 stars 0 2 stars 0 1 stars 0 5 from 1 ratings Pridať hodnotenie. Zrušiť odpoveď. Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť. eKnizky 25 ... Podobné filmy jako Cesta do středu Země Cesta na tajuplný ostrov ... Dobrodružné filmy V tomto pokračování celosvětově úspěšného filmu Journey to the Center of the Earth, z roku 2008 nové rodinné dobrodružství filmu Journey 2: The Mysterious Islan... Cesta do středu Země Julesa Verna na islandské sopce Vítejte na Snæfells, malém poloostrově na západě Islandu, asi 190 km od Reykjavíku. Vzhledem k silnicím na ostrově (nejvýše 70 km / h) a hustotě obyvatel je toto místo v podstatě tím, čemu bych říkal uprostřed ničeho. Kniha: Cesta do středu Země (Jules Verne). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
8,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do středu země.pdf

POPIS

Klasický dobrodružný román popisuje dramatické příhody neobvyklé výpravy vedené německým vědcem na Islandu v druhé polovině 19. století. Německý profesor Otto Lidenbrock objevil v roce 1863 starý dokument, v němž islandský alchymista ze 16. století zašifroval svou zprávu o sestupu do středu země. Svérázný vědec se rozhodne jít v jeho stopách spolu se svým synovcem. Výprava začíná v kráteru sopky a vystaví její účastníky řadě nebezpečných příhod.

Chcete si přečíst knihu?Cesta do středu země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Cesta do středu země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY