Po hlavě

Po hlavě - Michael Frayn | Dcparkrx.org

...vá se pouze v interiérech. Hlavním hrdinou je budižkničemu Indy, kterého ztvárnil Petr Buchta (Dukla 61) ... Pavel Noha a Linda Finková Po hlavě skoč jen tak - YouTube ... .Indy hned v úvodu ztratí práci a rozejde se s ním přítelkyně, řeší finanční i vztahové problémy a pochlastává v hospodě se svým kamarádem, barmanem Viktorem (Filip Kaňkovský). Po hlavě (TV seriál) Komedie. Česko, 2020, 4 h 10 min (Minutáž: 25 min) Režie: Martin Barták. Scénář: Michaela Polákov ... Follow us on Facebook to see when Po hlavě becomes available on Netflix! Po ... Po hlavě (1) - upoutávka | Prima Cool ... . Scénář: Michaela Polákov ... Follow us on Facebook to see when Po hlavě becomes available on Netflix! Po hlavě Seasons. Season 1. First Air Date: 2020-02-03. 10 Episodes. Po hlavě Episodes. No episodes found. Cast; Crew; Petr Buchta. as Indy. Igor Chmela. as Indyho mozek. Tlak v hlavě a uších Dobrý den pane doktore nebo paní doktorko. Už měsíc mám problém s tlakem v uších a v hlavě. Tlak cítím většinou ráno nebo celkově po spánku. Tlak byl nejdříve slabý. Mnohdy jsem tomu ani nevěnovala pozornost, ale posledních 14 dní se rapidně zhoršil. V okolí uší a v přední (čelní)... Po hlavě (TV seriál) Komedie. Česko, 2020, 4 h 10 min (Minutáž: 25 min) Režie: Martin Barták. Scénář: Michaela Polákov ... Jo Koy: Po hlavě 2019 16+ 1 h Komedie Komik Jo Koy diváky na Havaji baví svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků. Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru," říká producent Prima COOL Roman Buťa. film Po hlavě… do prdele (2006) online. Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rod... Jednu zásluhu mu nikdo neupře: projekt Po hlavě je historicky prvním vlastním domácím příspěvkem stanice Prima Cool, zaměřené na alternativní publikum. Však mu také sama hrdě říká „odvážný komediální seriál o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem". Náš první vlastní seroš Po hlavě nezapomínejte sledovat i online → bit.ly/Po_hlavě Po hlavě. Proč zrovna já ... Teprve po čase, kdy já jsem v hlavním městě budoval kariéru mi jednoho večera v baru kdosi zaklepal na rameno. Když jsem se otočil, moje překvapení ......

INFORMACE

AUTOR
Michael Frayn
DIMENZE
10,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Po hlavě.pdf

POPIS

Když mladého anglického filosofa Martina Claye a jeho manželku, historičku umění Kate, pozvou na návštěvu jejich venkovští sousedé, aby je požádali o posudek několika starých obrazů, které zamýšlejí prodat, Martin pochopí, že stojí před příležitostí, jaká přichází jen jednou za život: jedním ze zaprášených děl je podle jeho názoru chybějící plátno z Bruegelova cyklu „Roční doby“, jehož objev by znamenal zásadní zlom v jeho kariéře i nepominutelný finanční zisk. Zmocnit se obrazu, aniž by jeho nevzdělaný a samolibý vlastník prohlédl Martinovy plány, však není jednoduché a vyžaduje nejen důmyslný plán, ale i značné finanční riziko, a jak Martin postupně zjišťuje, ve hře se ocitá víc, než původně očekával – včetně budoucnosti jeho rodinného života a citové investice, již se zdá vyžadovat záchrana drahocenného plátna a cesta ke slávě a bohatství... Michael Frayn (1933) patří k předním současným anglickým dramatikům a prozaikům. Román Po hlavě byl jedním z finalistů prestižní ceny Booker Prize za rok 1999 a zaznamenal výrazný čtenářský i kritický ohlas.

Chcete si přečíst knihu?Po hlavě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Frayn. Číst Po hlavě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY