Hledání srdce moudrosti

Hledání srdce moudrosti - Jack Kornfield | Dcparkrx.org

...koumání mysli a těla. Je to hledání moudrosti jako cesty k sebezdokonalení ... Kniha Hledání srdce moudrosti | Knihy pre každého ... . ... Vše se podřizuje vesmírným zákonům a srdce je mocným nástrojem změny, které dokáže otevřít dveře našeho života dokořán a přitáhnout štěstí, lásku, hojnost, úspěch a prosperitu. Kniha: Hledání srdce moudrosti (Jack Kornfield a Joseph Goldstein). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě. Zmíněné intenzivní zásedy, trvající jeden víkend až tři měsíce, po ... Kniha Hledání srdce moudrosti | Knihy pre každého ... . Zmíněné intenzivní zásedy, trvající jeden víkend až tři měsíce, poskytují účastníkům příležitost k prostému a přímému zkoumání mysli a těla. Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě. Zmíněné zásedy poskytují účastníkům příležitost k prostému a přímému zkoumání mysli a těla... Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě. Zmíněné intenzivní zásedy, trvající jeden víkend až tři měsíce, poskytují účastníkům příležitost k prostému a přímému zkoumání mysli a těla. Kniha Hledání srdce moudrosti: s předmluvou Jeho Svatosti tibetského dalajlamy T. Gjamccho na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a... Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě. Zmíněné intenzivní zásedy, trvající jeden víkend až tři měsíce, poskytují účastníkům příležitost k prostému a přímému zkoumání mysli a těla. Kupte knihu Hledání srdce moudrosti (Jack Kornfield, Joseph Goldstein) s 15 % slevou za 201 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Co je mindfulness Mindfulness je významným fenoménem v současné západní psychologii a psychoterapii. Například v kognitivně behaviorální terapii (KBT) se hovoří v souvislosti s využíváním mindfulness o tzv. třetí vlně KBT (Hayes 2004), kdy se zaměřujeme na změny postojů k prožívání (zatímco první vlna se zaměřovala na změny chování a druhá na kognitivní ... 0 hodnocení Hledání srdce moudrosti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregi...

INFORMACE

AUTOR
Jack Kornfield
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání srdce moudrosti.pdf

POPIS

Kniha Hledání srdce moudrosti se zrodila z dvanáctileté spolupráce autorů při vedení vipassanových meditačních zásedů po celém světě. Zmíněné intenzivní zásedy, trvající jeden víkend až tři měsíce, poskytují účastníkům příležitost k prostému a přímému zkoumání mysli a těla. V bezprostředním důsledku přitom dochází k hlubšímu pochopení příčin utrpení našeho vlastního i utrpení druhých, k účinnému soucítění a dosažení opravdové svobody. Kniha poskytuje jasné vysvětlení meditačních pokynů a cvičení, které získávají adepti během zásedů. Hlavní důraz a váhu klade na cvičení v rámci ticha a význam meditačních odchodů do ústraní; celé učení ovšem zasazuje do širšího kontextu, který zásadně mění klasické meditační cvičení na významnou příležitost, provázející celý život. Kniha vychází především z buddhistické tradice v Thajsku a Barmě. Dvě hlavní linie, které se proplétají celým textem, jsou lesní klášterní tradice ctihodného Adžána Čá a cvičení intenzivní vipassanové meditace satipatthána, jak ji svého času učil ctihodný Mahási Sayadó. Oba přístupy společně pomáhají zajistit šíři rozhledu a hloubku porozumění, jež charakterizují moudrost Probuzeného Gauthamy Buddhy.

Chcete si přečíst knihu?Hledání srdce moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Kornfield. Číst Hledání srdce moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY