Když nám rodiče ničí život

Když nám rodiče ničí život - Susan Forwardová | Dcparkrx.org

...h míst 99% spokojených zákazníků Když nám rodiče ničí život je název podle mého soudu nejlepší knihy, která pojednává o tom, jak nás negativně zasahuje selhání původní rodiny, a jak se můžeme v dospělosti vyrovnat s jejím dědictvím ... Diskuse - Babinet.cz / Když nám rodiče ničí život... ... . Česky vyšla v nakladatelství Motto v roce 2008. Je rozebraná, součástí proto budou oscanované kapitoly ke stažení. Rodiče nemají nadvládu nad mým životem, když se s nimi pořád hádám (převzato z knihy Když nám rodiče ničí život) Témata: Chování a vztahy , Časopis Moje psychologie , Rodiče , Opovržení , Chtění , Alkoholismus , Život , Správná výchova , Špatné svědomí , Výchovná metoda Když nám rodiče ničí život Autor: Forwardová, Susan Nakladatel: Motto EAN: 9788072464173 ISBN: 978-80-7246-417-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 352 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Rodiče nemají nadvládu nad mým životem, když se s nimi pořád hádám (převzato z knihy Když nám rodiče ničí život) Témata: Chování a vztahy , Časopis Moje psychologie , Rodiče , Výchovná metoda , Život , Alkoholismus , Špatn ... Když rodiče ovládají svoje dospělé děti - Jak se vymezit ... ... . vydání) Rodiče nemají nadvládu nad mým životem, když se s nimi pořád hádám (převzato z knihy Když nám rodiče ničí život) Témata: Chování a vztahy , Časopis Moje psychologie , Rodiče , Výchovná metoda , Život , Alkoholismus , Špatné svědomí , Opovržení , Chtění , Správná v...

INFORMACE

AUTOR
Susan Forwardová
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Když nám rodiče ničí život.pdf

POPIS

Každý rodič někdy udělá chybu. Svého počínání pak lituje a snaží se ze svých omylů poučit. Mezi námi jsou však i rodiče, kteří svým dětem ubližují cíleně a ničí je prakticky až do jejich dospělosti. Někteří dokážou svým rodičům odpustit a začít nový život, někteří však se svými frustracemi z rodičovské manipulace bojují celý život. Kniha nabízí řadu cvičení a sebepoznávacích metod, pomocí nichž se autorka snaží oběti jakékoli formy násilí dovézt k závěru, že oni nemohou za to, jak se k nim rodiče chovali.

Chcete si přečíst knihu?Když nám rodiče ničí život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susan Forwardová. Číst Když nám rodiče ničí život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY