1000+1 způsob, jak být sám sebou

1000+1 způsob, jak být sám sebou - Anatolij Někrasov | Dcparkrx.org

...ydaly na cestu duchovního vzestupu a .. ... S sebou × sebou - jaké slovo je češtinářsky správně ... ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Být sám sebou, Praha. 517 To se mi líbí. osobní konzultace,pracovní rozvoj, relaxační a prožitkové kurzy, vedení ženského kruhu a kurzy na probuzení ženské energie,relaxační hry pro děti, umět život... Zdravý způsob života. Jak být s ... 1000+1 způsob, jak být sám sebou / Nejlevnější knihy ... ... Zdravý způsob života. Jak být sám sebou Jak být sám sebou Brožovaná bez přebalu matná. EAN: 9788081003936. Alexandr Koršunov. Manufacturer: Eugenika. Varianta: Kniha 126 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... České vydání Být sám sebou je v nakladatelství Portál již sedmou knihou nové ediční řady „klasických děl". Na knižních pultech jsou už k dispozici Způsob bytí rovněž od Rogerse, Strach ze svobody E. Fromma, O psychologii bytí A. Maslowa, Piagetova Psychologie dítěte, Vybrané spisy C. Buď sám sebou. Mike Robbins. 258 Kč ... 1000+1 způsob, jak být sám sebou. Anatolij Někrasov. 248 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Anatolij Někrasov
DIMENZE
7,98 MB
NÁZEV SOUBORU
1000+1 způsob, jak být sám sebou.pdf

POPIS

V dnešní době není vůbec jednoduché být sám sebou. Život v nás zanechává nánosy všeho možného. Pouze několik jedinců si umí uchovat svou přirozenost – to jsou ti, kteří mají největší podíl na rozvoji lidstva. Podařilo se jim v životě realizovat svůj talent, aniž by ztratili sami sebe, a splnit úkoly, s nimiž přišli na tento svět. Bohužel většina lidí bloumá životem bez cíle. Je však mnoho osob, které se ve zralém věku vydali na cestu duchovního vzestupu a uvědoměle se zbavili veškerých programů a mylných představ. Je to složitá cesta, ale zároveň radostná. Tato kniha je určena čtenářům, kteří se vydali právě touto cestou.

Chcete si přečíst knihu?1000+1 způsob, jak být sám sebou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anatolij Někrasov. Číst 1000+1 způsob, jak být sám sebou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY