Pošta v ZOO

Pošta v ZOO - Ondřej Sekora | Dcparkrx.org

...ilable for purchase are adult and children's T-shirts, coloring books, stickers, gorilla-themed fairytales, "Pošta v Zoo" (CD "Zoo Mail", an audiobook), a CD with gorilla-themed fairytales, talc animal figures ... Recenze knihy - Sekora, Ondřej - Pošta v ZOO | Knihovnice.cz ... ... Pošta v ZOO - příběhy pohádkové zvířecí pošty v ZOO, kterou napsal Ondřej Sekora. Audioknihu namluvili Marek Eben, Jiří Lábus a další. Úplně ve všech příbězích vystupují zvířátka (tygr, medvěd, hroch, opice, velbloud, žirafy, klokani, mravenečník, velryba, slon, lev, pštrosi atd.), děj chronologicky volně ... Zoo Praha je od 27. dubna znovu otevřena v omezeném režimu. Více se dozvíte zde.. Vstup do Zoo Praha je nyní možný pouze s elektronickou vstupenkou, p okladny jsou uzav ... Pošta v ZOO - Ondřej Sekora | Databáze knih ... .), děj chronologicky volně ... Zoo Praha je od 27. dubna znovu otevřena v omezeném režimu. Více se dozvíte zde.. Vstup do Zoo Praha je nyní možný pouze s elektronickou vstupenkou, p okladny jsou uzavřené. Více se dozvíte zde.. Pokud se vám elektronickou vstupenku nepodaří zakoupit, zkuste to prosím později. Pošta v ZOO (1963) Sedm pohádek (1964) První tři knihy o Ferdovi Mravencovi vycházely v šedesátých letech společně pod názvem Knížka Ferdy Mravence, nyní samostatně. Obě knihy o brouku Pytlíkovi vycházely od roku 1969 společně pod názvem Brouk Pytlík, nyní opět samostatně. Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Hledáte Pošta v ZOO od Ondřej Sekora,Jarmila Urbánková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha Pošta v ZOO je vázaná, barevně ilustrovaná, má přes 220 stránek a obsahuje dvanáct částí, jež mají dvě až pět kapitol, příběhů. Příběhy jsou o zvířatech, která bydlí v ZOO, ale i jinde na světě. Hlavními hrdiny jsou poštovní holub a jeden návštěvník ZOO, náš autor... Kupte knihu Pošta v ZOO od Ondřej Sekora na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Pošta v ZOO I když to zní podivně, i zvířata v zoologické zahradě mají svou vlastní poštu. A proč ne, také chtějí vědět, jak se daří jejich příbuzným v divočině. Hlavním listonošem je holub, který přináší psaní od tygrů z džungle, hrochů z močálu nebo od pštrosů, kteří báječně hrají fotbal. Pošta v ZOO. Ond...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sekora
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Pošta v ZOO.pdf

POPIS

I když to zní podivně, i zvířata v zoologické zahradě mají svou vlastní poštu. A proč ne, také chtějí vědět, jak se daří jejich příbuzným v divočině. Hlavním listonošem je holub, který přináší psaní od tygrů z džungle, hrochů z močálu nebo od pštrosů, kteří báječně hrají fotbal. Ze zoo se vydává do Afriky za lvy, žirafami a zebrami, do daleké Austrálie nese dopisy klokanům a kaloňům nebo do Ameriky mravenečníkům a pumám.

Chcete si přečíst knihu?Pošta v ZOO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sekora. Číst Pošta v ZOO Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY