Moudrost pokojného bojovníka: Probuďte v sobě sílu a přirozenou intuici

Moudrost pokojného bojovníka: Probuďte v sobě sílu a přirozenou intuici - Dan Millman | Dcparkrx.org

...etkávají poprvé, jak se ... Dělí se v nich nejen o nové postřehy a vhledy, ale především o praktickou moudrost, k níž dospěl v posledních desetiletích ... Knihy od: Dan Millman | preskoly.sk ... . O poznání, které může uplatnit ve svém životě každý z nás. Kniha Moudrost pokojného bojovníka promlouvá ke všem dobrodružným duším toužícím hlouběji porozumět životu a jeho záhadám. Kniha: Moudrost pokojného bojovníka (Dan Millman). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Probuďte v sobě vrozenou sílu a přirozenou intuici. ... Moudrost pokojného bojovníka pro ... Moudrost pokojného bojovníka | KNIHCENTRUM.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Probuďte v sobě vrozenou sílu a přirozenou intuici. ... Moudrost pokojného bojovníka promlouvá ke všem dobrodružným duším toužícím hlouběji porozumět životu a jeho záhadám. Odhaluje věrným čtenářům i těm, kdo se s Danovými knihami setkávají poprvé, jak se může pokojné srdce snoubit s duchem bojovníka ... Moudrost pokojného bojovníka Probuďte v sobě vrozenou sílu a přirozenou intuici . Dan Millman; Dan Millman . 4,8 . Sledovat autora . Hobby a voľný čas Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Romány Spoločenské vedy. Bývalý špičkový atlet a mistr světa, je vysokoškolským profesorem a autorem osmi knih, které vyšly ve ... Podnázev : probuďte v sobě vrozenou sílu a přirozenou intuici Filosofie pokojného bojovníka zm...

INFORMACE

AUTOR
Dan Millman
DIMENZE
4,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost pokojného bojovníka: Probuďte v sobě sílu a přirozenou intuici.pdf

POPIS

Filosofie pokojného bojovníka změnila život tisícům lidí. Ve své jedinečné knize Moudrost pokojného bojovníka připomíná její autor, americký spirituální učitel Dan Millman, prastarou vrozenou moudrost lidského rodu. Během posledních let mu lidé položili mnoho naléhavých otázek, týkajících se učení pokojného bojovníka. Dan Millman z ní vybral stovku klíčových pasáží, které opatřil komentáři, s jejichž pomocí učení svého rádce Sokrata upřesňuje a rozvíjí. Dělí se v nich nejen o nové postřehy a vhledy, ale především o praktickou moudrost, k níž dospěl v posledních desetiletích. O poznání, které může uplatnit ve svém životě každý z nás. Kniha Moudrost pokojného bojovníka promlouvá ke všem dobrodružným duším toužícím hlouběji porozumět životu a jeho záhadám. Věrným čtenářům i těm, kdo se s Millmanovým dílem setkávají poprvé, zasvěceně odhaluje, jak se může pokojné srdce snoubit s duchem bojovníka.

Chcete si přečíst knihu?Moudrost pokojného bojovníka: Probuďte v sobě sílu a přirozenou intuici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Millman. Číst Moudrost pokojného bojovníka: Probuďte v sobě sílu a přirozenou intuici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY