Přehnaná mateřská láska

Přehnaná mateřská láska - Anatolij Někrasov | Dcparkrx.org

... doba, bližší informace naleznete zde ... Úvaha: Láska (6) | Slohové práce | Český-jazyk.cz aneb ... ... . ... První vydání vyšlo pod názvem Přehnaná mateřská láska. Tato kniha zásadním způsobem boří tradiční představy o lásce k dětem a péči o ně! Detailně analyzuje partnerské vztahy rodičů jako základní složky úspěšné rodiny a na konkrétních případech pacientů ukazuje, kudy z možného problému ven - nebo jak se ... Dusivá láska, neumožňující dítěti se zdravě a včas od rodičů emancipovat, způsobí potíže nejen dítěti, ale také samému rodiči. O to větší frustraci pak totiž tako ... Kniha: Přehnaná mateřská láska (Anatolij Někrasov) [CZ ... ... . O to větší frustraci pak totiž takový rodič prožívá, když se dítě snaží ze vztahu závislosti vyvázat, což je přirozeností každé lidské bytosti. Title: Přehnaná mateřská láska - Anatolij Někrasov epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 12:00:17 PM Kniha: Přehnaná mateřská láska (Anatolij Někrasov) [CZ](Anatolij Někrasov) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Mateřská láska je silný cit, který spojuje matku s dítětem na celý život. Pokud se to s ní ale přehání, může to narušit vývoj osobnosti dítěte a ovlivnit celý jeho další život včetně budoucího partnerského vztahu. ... Přehnaná láska také toleruje drobné poklesky dítěte, slepě věří tomu, že dítě má ty ... Český-jazyk.cz - SLOHOVÁ PRÁCE: Láska (6) (Úvaha) › OSNOVA: 1) Láska jako taková 2) Mateřská láska 3) Partnerská láska 4) Sourozenecká láska 5) Klady a zápory lásky 6) Mé očekávání od lásky Chtěla bych se zamyslet nad tématem láska. Jakou lásku vlastně... Mateřská a rodičovská ... Na druhou stranu musím říct, že určitá starostlivost (ne přehnaná) je namístě. Rodičovská podpora, láska a přijetí jsou přece k nezaplacení! Veronika Tesaříková, Most: NE! Chtěla bych přispět svým názorem na téma přehnaná starostlivost rodičů. I když samozřejmě mohou existovat ... Přehnaná mateřská láska Anatolij Někrasov kniha. Příběh(y) filmu Jean-Luc Godard. Příhody Bořka stavitele 5. Příliv Robert B. Parker. Případ blondýny s monoklem Erle Stanley Gardner epub. Přírodní vědy a teologie Josef Petr Ondok pdf ulozto. Znám ale i jinou lásku sobeckou. To je přehnaná mateřská láska. Matka se nechce svého potomka vzdát, i když dospěje a nedej bože chce žít vlastní život. Většinou se o sobecké lásce v tomto případě ani nemluví. Jde spíš o závislost nebo nezdravou fixaci na dítě. Snacha Růžičkové tvrdila, že za to mohla přehnaná mateřská láska ze strany herečky, která prý nesnášela jakoukoliv ženu vedle svého syna. Ať to bylo jakkoliv, vnučky se svojí ... Omezující mateřská láska Autor: Někrasov, Anatolij Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081003...

INFORMACE

AUTOR
Anatolij Někrasov
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehnaná mateřská láska.pdf

POPIS

Mateřská láska je globální fenomén, který je starý jako lidstvo samo. Základní myšlenkou této knihy je skutečnost, že příliš mnoho mateřské lásky škodí – a plodí spoustu problémů. Pokud si přečtete tuto knihu, trochu o tom popřemýšlíte a budete chvíli pozorovat svět kolem sebe, možná zjistíte, že věci se mají jinak, než se domníváte. Ale nejdůležitější je, že přijdete na to, co byste mohli ve svém životě změnit, abyste byli šťastnější. V knize najdete spoustu návodů, jak vylepšit vztahy s rodiči, dětmi, partnerem a příbuznými, uvidíte rodinné konstelace v jiném světle a odhalíte, proč některé z nich neklapou.

Chcete si přečíst knihu?Přehnaná mateřská láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anatolij Někrasov. Číst Přehnaná mateřská láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY