Kreslíme, malujeme, tvoříme

Kreslíme, malujeme, tvoříme - Marcela Cirhanová, | Dcparkrx.org

...ičatová, Marcela Cirhanová (TE) Výprodej ... Kreslíme Malujeme Tvoříme | Knihy Fenix ... . Každé dítě v sobě má tvůrčí schopnosti, ba do jisté míry je génius. Dětská fantazie je bez hranic, není spoutána předpisy, předsudky ani zábranami. Avšak jen málo dětí samo od sebe dokáže svou tvořivost projevit. Kreslíme Malujeme Tvoříme Monika Janičatová , Marcela Cirhanová Skladem 5+ ks 2015/2016 Motýlci - tvoříme, malujeme, kreslíme... více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírov ... Kreslíme Malujeme Tvoříme | Knihy Fenix ... ... více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení ... Kreslíme, malujeme, tvoříme aneb Knížka výtvarných nápadů pro šikovné děti a jejich rodiče. Janičatová, Monika. Vydání: TeMi CZ 2008 | Jazyk: čeština | Signatura: N 7780. Sbírka výtvarných a rukodělných námětů a inspirací pro práci s dětmi. Knížka je určena především rodičům, mohou ji ale využít i ... Papírenské zboží: Kreslíme Malujeme Tvoříme - Janičatová, Monika; Cirhanová, Marcela ; Každé dítě v sobě má tvůrčí schopnosti, ba do jisté míry je génius. Dětská fantazie je bez hranic, není spoutána předpisy, předsudky ani zábranami. Avšak jen málo dětí samo od ... Tvoříme, kreslíme, malujeme 1, 2. KDY: středa a čtrvtek od 14:45 do 15:30 KDE: Mateřská škola VŠB-TUO PRO: děti od 3,5 let LEKTOR: Bc. Kristýna Vaňková ... Kreslíme, malujeme, tvoříme, píšeme a restaurujeme. Nejčastěji malujeme olejem na plátno a motivy, které postupně vznikají přenášíme na textil. Snažíme se k naší planetě chovat, co nejvíce ohleduplně. Z toho důvodu jsou naše obrazy právě na textilu s pravidelným využitím například na plátěných taškách ... Tvoříme; Zajímavosti, pozvánky ... Jako správní členové klubu Kreslíme jsme neodolali a také si pořídili pár nových tužek a pastelek. A protože tu máme P O D Z I M, příroda se nám začala krásně vybarvovat. A ani my jsme barvičkami nešetřili. Představujeme Vám ....

INFORMACE

AUTOR
Marcela Cirhanová,
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreslíme, malujeme, tvoříme.pdf

POPIS

Každé dítě v sobě má tvůrčí schopnosti, ba do jisté míry je génius. Dětská fantazie je bez hranic, není spoutána předpisy, předsudky ani zábranami. Avšak jen málo dětí samo od sebe dokáže svou tvořivost projevit. A přitom v procesu tvorby zraje dítě v osobnost s mnohem bohatší duší, jaká se v životě lépe uplatní. Autorka této knihy Mgr. Monika Janičatová se již dvacet let věnuje rozvoji dětské tvořivosti a to formou aktivního využívání volného času. Jako ředitelka Střediska volného času v Pohořelicích připravuje nejrůznější projekty a programy zaměřené na vzdělávání dětí předškolního a mladšího věku a jejich tvůrčí seberealizace. Rozumí dětem jako málokdo, a proto ví, jaké poklady se ukrývají v jejich nitru. A pro ně a současně pro jejich rodiče sestavila společně se svou dlouholetou kolegyní Marcelou Cirhanovou knížku výtvarných nápadů, v nichž se může dětská tvořivost naplno projevit. Jejich nápady vycházejí z přírody, pracují s pohádkovými motivy, využívají běžné a snadno dostupné materiály. Jsou jednoduché provedením a mnohoslibné svým obsahem. Představují formu činnosti, jež rozvíjí dětskou dovednost, vkus a představivost, jež obohacuje děti citově a smyslově. S touto knížkou maminky i otcové vkročí do dětského světa a stanou se svým potomkům prospěšnými partnery. A získají šanci je lépe poznat.

Chcete si přečíst knihu?Kreslíme, malujeme, tvoříme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Cirhanová,. Číst Kreslíme, malujeme, tvoříme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY