Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce

Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce - J.N. Zjurnjajeva | Dcparkrx.org

...A T. N. Info: Eugenika, 2008 (1.) - brož ... Kniha Lunární Dny - Život v souladu s rytmem Měsíce ... ... ., 168 str. ... Lunární dny jsou zajímavé svým významem. Působí v nich totiž různé vlivy, a to v souvislosti s proměnlivými fázemi Měsíce na obloze. Během různých lunárních dnů je proto rozumné vykonávat různé činnosti. Zároveň je ... Kniha: Lunární dny (Tamara Zjurnjajeva). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Lunární Dny - Život v souladu s rytmem M - J. N. Zjurnjajeva Luna má svůj vlastní ... Lunární dny - Život v souladu s rytmem Měsíce od 139 Kč ... ... . N. Zjurnjajeva Luna má svůj vlastní rytmus a cyklus, který se liší od běžného dělení dnů v týdnech a měsících. Lunárních dní je dvacet devět: každý z nich začíná jindy, tedy ne automaticky ráno či po půlnoci, a tento výpočet se z roku na rok mění (v knize najdete ... Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce Lunárních dní je 29-30. Působí v nich různé vlivy, a to v souvislosti s proměnlivými fázemi Měsíce na obloze. Lunární dny od T. N. Zjurnjajeva v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Název: Lunární Dny - Život v souladu s rytmem Měsíce. Autor: Zjurnjajeva J. N. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-8100-83-6. EAN: 9788081000836. Objednací kód: NA136904 Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce. 165,- Kč. Detail. 5. Líbí se: 85 lidem. Podobné jako Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce. Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Geoff Stray. Lunární noc - projevuje se slabost, bezmocnost, deprese, osamělost, stesk, uzavřenost . Vliv cyklu Měsíce. Od dávných věků žili lidé v souladu s přírodními zákony a rytmy, aby si zajistili přežití. Sledovali denní čas, měsíční a roční období, postavení Slunce, Měsíce a ostatních planet a hvězd. Lunární dny pro ženy. Temnová Olga. Externí sklad. Více » 226 Kč. Lunární Dny - Život v souladu s rytmem Měsíce. T. N. Zjurnjajeva. Externí sklad. Lunární Dny - Život v souladu s rytmem Měsíce - T. N. Zjurnjajeva. Luna má svůj vlastní rytmus a cyklus, který se liší od běžného dělení dnů v týdnech a měsících. Lunárních dní je dvacet devět: každý z nich začíná jindy, tedy ne automaticky ráno či po půlnoci, a ten… Lunární dny Život v souladu s rytmem Měsíce Autor: T. N. Zjurnjajeva. Lunárních dní je 29-30. Působí v nich různé vlivy, a to v souvislosti s proměnlivými fázemi Měsíce na obloze. V knize najdete tabul...

INFORMACE

AUTOR
J.N. Zjurnjajeva
DIMENZE
6,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce.pdf

POPIS

Luna má svůj vlastní rytmus a cyklus, který se liší od běžného dělení dnů v týdnech a měsících. Lunárních dní je dvacet devět: každý z nich začíná jindy, tedy ne automaticky ráno či po půlnoci, a tento výpočet se z roku na rok mění (v knize najdete potřebné tabulky). Lunární dny jsou zajímavé svým významem. Působí v nich totiž různé vlivy, a to v souvislosti s proměnlivými fázemi Měsíce na obloze. Během různých lunárních dnů je proto rozumné vykonávat různé činnosti. Zároveň je vždycky jinak naladěné (jinými slovy ovlivňované) naše tělo i psychika. Kniha ruské autorky vám vysvětlí význam jednotlivých lunárních dnů a zasvětí vás do jejich cyklu. Budete si tak moci lépe plánovat svou činnost a pochopíte, proč se cítíte tak nebo jinak.

Chcete si přečíst knihu?Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J.N. Zjurnjajeva. Číst Lunární dny: Život v souladu s rytmem Měsíce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY