Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy

Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy - Christiane Burkart, | Dcparkrx.org

... obrázky. ... v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to ... Blogger - Maky Čte ... . Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých ... Trénink paměti a koncentrace - Praktické techniky, cvičení, příklady a testy. Autor: Roland R. Geisselhart, ... v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to. Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajíma ... Trénink paměti a koncentrace | Knihy Grada ... . Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých ... Jde zároveň o trénink paměti a koncentrace, protože na rozdíl od křížovky, kterou můžete luštit i se zapnutými zprávami, neboť jste jich už vyluštili stovky a děláte to tak trochu automaticky, na naše cvičení na trenujpamet.cz se musíte zkrátka soustředit! Trénink paměti a koncentrace Praktické techniky, cvičení, příklady a testy € 7,50 (225.95 Sk) Kúpiť www.martinus.sk. IQ a testy osobnosti Chcete si procvičit a protáhnout mysl, odhalit své silné i slabé stránky? € 9,39 (282.88 Sk ... 237 Kč Trénink paměti pro každý věk - Suchá Jitka . Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností.Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která mozková funkce je ... Geisselhart R., Burkart CH. - Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy. Robert Kyosaki - Byznys pro 21.století ... Všechny informace o produktu Kniha Trénink paměti a koncentrace - praktické techniky, - Geisselhart R., Burkart CH., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Trénink paměti a koncentrace - praktické techniky, - Geisselhart R., Burkart CH.. Trénink paměti a koncentrace Na objednávku Praktické techniky, cvičení, příklady a testy Autor: Geisselhart Roland R., Burkart Christiane... 143 Kč Trénink paměti a koncentrace - Geisselhart Roland R., Burkart Christiane . Rok vydání: 2006 Počet stran: 106 Formát: Brožovaná Praktické techniky, cvičení, příklady a testy Pokud chcete získat perfektní paměť, lépe se koncentrovat a zvýšit svou d...

INFORMACE

AUTOR
Christiane Burkart,
DIMENZE
7,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy.pdf

POPIS

Pokud chcete získat perfektní paměť, lépe se koncentrovat a zvýšit svou duševní výkonnost, v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to. Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých cvičeních a příkladech zjistíte, jak ji trénovat a stále zlepšovat. Naučíte se lépe si pamatovat čísla a termíny schůzek, jména a obličeje, delší seznamy i abstraktní pojmy a zlepšíte si i své řečnické schopnosti. Dále poznáte, že předpokladem vysoké duševní výkonnosti je rovnováha mezi soustředěním a uvolněním a naučíte se jí dosahovat. Dozvíte se, jakými technikami můžete výrazně zlepšit svou koncentraci a jak ji trénovat a zvyšovat v každodenním životě. Nakonec zjistíte, jak můžete dosáhnout špičkové paměti a perfektní koncentrace díky fantazii. První pozitivní změny zaznamenáte již po několika stránkách, a po přečtení knihy a provedení uvedených cvičení se pak budete divit, jak výrazně rozšíříte svou kapacitu a v kolika oblastech svého života z toho budete těžit.

Chcete si přečíst knihu?Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christiane Burkart,. Číst Trénink paměti a koncentrace: Praktické techniky, cvičení, příklady a testy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY