Překupník

Překupník - Ed McBain | Dcparkrx.org

... roku 1956. Kniha je rozdělena do šestnácti kapitol ... Datastor Modpack: [ Modpacky ] ... . Pochází ze série o fiktivním detektivním okrsku - známý jako 87. revír - ve vymyšleném městě Isola. Kniha vyšla v České republice poprvé společně s dalším příběhem série nazvaným Vrahův žold. Nová verze stínovského DMP přinese spoustu změn spolu s přepracováním některých herních mechanik. Přibyde nová výbava, jako například různé druhy zdravotních a opravovacích nebo čistících sad, objeví se šikovné nástroje, jako například dozimetr, kontejnery na artefakty chránící před vyzařovanou radiací, došlo k totálnímu překopání nabídky u ... Překupník is an informal term for a person who r ... Překupník s otráveným alkoholem dostal pět let - Novinky.cz ... ... Překupník is an informal term for a person who receives and disposes of stolen goods. Ve hře Zaklínač, at least two people present themselves as překupníky: Talar, who, as it turns out, is...

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
6,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Překupník.pdf

POPIS

Ve svém pokoji je nalezen mrtvý překupník drog. Vše nasvědčuje tomu, že se mladík oběsil. Detektivové z 87. revíru v čele se Stevem Carellou však zakrátko zjistí, že jde pouze o fingovanou sebevraždu, protože oběť ve skutečnosti zemřela na předávkování heroinem. Někdo se snaží policisty přelstít. Detektivové stojí před řadou otázek? Kdo se je snaží svést na falešnou stopu? Proč chtěl neznámý pachatel vyvolat dojem, že překupník odešel ze života dobrovolně? Komu patří otisky prstů na injekční stříkačce, kterou policie našla vedle mrtvého? Kdo nastoupil na mladíkovo místo v obchodu s drogami ve městě? Kdo zavraždil překupníkovu sestru Marii? A kdo má na svědomí výhrůžné telefonáty, které přicházejí na policii? Do hledání nebezpečného pachatele se pouštějí detektivové Carella a Byrnes. Vědí, že musejí jednat rychle a zároveň nesmírně opatrně, protože i jim jde o život.

Chcete si přečíst knihu?Překupník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Překupník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY