Jak na prevíta. Rady pro maminky

Jak na prevíta. Rady pro maminky - Simon Brett | Dcparkrx.org

...přežila porodní bolesti a vaše krásné dítě je na světě: jistě je to doba zaslouženého odpočinku… ale ve chvíli, kdy už jste vymačkaná jak citron, vás čeká říhání, ječení a záchvaty vzteku - a to mluvíme jen o vašem partnerovi! Kniha: Jak na prevíta ... Jak na prevíta. Rady pro maminky - Simon Brett | Knihy ... ... . Rady pro maminky - Simon Brett. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Jak na prevíta Rady pro tatínky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na prevíta Rady pro tatínky. Jak na prevíta. Rady pro maminky. Jak na prevíta. Rady pro tatínky. ... Pro maminky | Sleviste.cz ... . Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Jak na prevíta Rady pro tatínky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na prevíta Rady pro tatínky. Jak na prevíta. Rady pro maminky. Jak na prevíta. Rady pro tatínky. Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jak na prevíta. Rady pro maminky. Simon Brett. pevná vazba 142 K ... Jak na prevíta. Rady pro tatínky. Simon Brett. 5.0 z 5 hvězdiček. 159 K...

INFORMACE

AUTOR
Simon Brett
DIMENZE
11,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na prevíta. Rady pro maminky.pdf

POPIS

Tak jste si odkroutila svých devět měsíců, prožila stres a přežila porodní bolesti a vaše krásné dítě je na světě: jistě je to doba zaslouženého odpočinku… ale ve chvíli, kdy už jste vymačkaná jak citron, vás čeká říhání, ječení a záchvaty vzteku – a to mluvíme jen o vašem partnerovi!Tahle šikovná ilustrovaná knížečka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných tipů, jak zvládnout svoji rozrůstající se rodinu – a jak se přizpůsobit novému životu. Chybět by vám rozhodně neměly ani Rady pro tatínky a Rady pro babičky a dědečky.

Chcete si přečíst knihu?Jak na prevíta. Rady pro maminky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Brett. Číst Jak na prevíta. Rady pro maminky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY