Vyhlídka

Vyhlídka - Michael Connelly | Dcparkrx.org

...cká a kromě jedinečného výhledu na město Zlín Vám nabízí domácí kuchyni v klidném a nekuřáckém prostředí, denní nabídku i speciality, ale také posezení u krbu, venkovní posezení, free wifi a kryté parkoviště ... Kontakt Wellness hotel Vyhlídka Náchod ... . Vyhlídka - Nám. Svobody 17, 602 00 Brno, Czech Republic - Rated 4 based on 587 Reviews "The best staff and boss in Brno! Beherovka boys" Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka okres Vsetín, příspěvková organizace Králova 380 757 01 Valašské Meziříčí +420 571 614 221 Juliina Vyhlídka, Vranov, Liberecký Kraj, Czech Republic. 19 likes · 7 talking about this · 278 were here. Monument Located in Jilemnice, Hotel Vyhlídka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels ... Kontakt Wellness hotel Vyhlídka Náchod ... . 19 likes · 7 talking about this · 278 were here. Monument Located in Jilemnice, Hotel Vyhlídka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and ...

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyhlídka.pdf

POPIS

Na vyhlídce kousek od Mulholland Drive byla nalezena mrtvola. Zavražděný muž, identifikovaný jako doktor Stanley Kent, měl v zátylku dvě díry po kulce. Může Kentova poprava nějak souviset se skutečností, že ještě jako pracovník vědeckého ústavu měl přístup k radioaktivnímu cesiu?Odpověď na tuto otázku hledá Harry Bosch, novopečený detektiv prestižního Speciálního oddělení vražd. Jeho podezření, že Kentova smrt může mít vážný dopad na bezpečnost státu, prudce vzroste se zjištěním, že krátce před vraždou bylo z nemocnice, kde se oběť podílela na výzkumu a léčbě rakoviny, odcizeno velké množství této nebezpečné látky. Vše nasvědčuje tomu, že Kent byl jen součástí teroristického plánu na vyhlazení některého z velkých amerických měst. A právě v té chvíli se do případu vloží FBI, neboť ho pokládají za příliš důležitý, než aby ho mohl vyšetřovat obyčejný policajt z Los Angeles. Harry zažívá nejen obvyklé byrokratické tahanice a ústrky, ale také shledání se svou bývalou milenkou, federální agentkou Rachel Wallingovou. Podaří se mu dokázat, že nedůvěra není na místě? Dokáže uhájit svůj případ a dovést ho ke konečnému rozuzlení?

Chcete si přečíst knihu?Vyhlídka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Vyhlídka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY