Drátování

Drátování - Lubomír Dunaj | Dcparkrx.org

...a na čarodějnice zabere trošku více času, i když v mém věku po prvním ranním vzhlédnutí do zrcadla nabývám dojmu, že už nemusím vůbec nic dělat :-)) Né moje milé, letos se prvně po dlouhých letech u nás v dědině čarodějnic nezúčastním, mám trošku jiný program ... Drátování pro začátečníky - návody, dráty, kleště ... ... . Jan 1, 2019 - Z černého žíhaného drátu, který prodávají v železářství, si můžete vyrobit jednoduché zápichy, kterými si ozdobíte třeba kytičky doma v květináči nebo na zahradě. Podrobný postup a rady, jak si zapichovátka vyrobit vyšel v Receptáři č. 7/2013. Pokud by si někdo chtěl zapichovátka ke kytičkám udrátovat, zde je nafocený … Drátování - návody pro začátečníky Od zuzana 15.4.2016 Žádné komentáře. Drátované ozdoby a šperky maj ... Drátování - Veru - Home | Facebook ... . Podrobný postup a rady, jak si zapichovátka vyrobit vyšel v Receptáři č. 7/2013. Pokud by si někdo chtěl zapichovátka ke kytičkám udrátovat, zde je nafocený … Drátování - návody pro začátečníky Od zuzana 15.4.2016 Žádné komentáře. Drátované ozdoby a šperky mají své kořeny v dávné historii. Drát k jejich výrobě užívali lidé už od pravěku. Daleko později se drátenictví rozvinulo po celém světě jako řemeslo. Etapy vývoje jednotlivých děl. Datum: 21. 12. 2010 Fotografií: 179 Různé pomůcky a nářadí k drátování, dřevěné korálky, kreativní sady a železné dráty v různých průměrech, délkách pro vaše tvoření. Máme také v prodeji dřevěné šperky, cedulky, hračky a dřevěné dekorace. Drátování zakončíte tím, že poslední smyčku pořádně utáhnete a že přes ni pro jistotu uděláte ještě jednu kratší. Nakonec vám zbývají jen poslední dekorativní úpravy. Dráty jste museli několikrát nastavovat, takže potřebujete odstranit zbytky. Ty buď odštípněte, nebo vždy dva smotejte do ozdobné spirály. Klasické drátování Nejvíce mě baví drátovat věci, které lidi dříve běžně používali v domácnosti, jako jsou košíky, misky, kuchyňské pomůcky, věšáčky apod. Sna... Archiv blogu Drátování je stará řemeslná technika, která se k nám rozšířila ze Slovenska. Drátování vzniklo opravováním poškozené keramiky. K opravě se využívá mosazný nebo železný drát, který ovšem dříve nedokázali lidé vyrobit tak dlouhý, aby s ním mohli oplétat celou nádobu, proto dráty protahovali na poškozených ......

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Dunaj
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Drátování.pdf

POPIS

V úvodu knihy autor seznamuje s historií drátenictví a jeho renesancí v současnosti. Uvádí přehled materiálů, nářadí a pomůcek, potřebných pro drátování. Rozsáhlá kapitola se zabývá jednotlivými drátenickými prvky a technikami, jejich zhotovováním a použitím. Informuje také o způsobech péče o materiál i hotové výrobky. Podstatnou část publikace tvoří 23 projektů drátovaných objektů s podrobným vysvětlením jejich výroby krok za krokem. Kniha je bohatě ilustrovaná, což znázorňuje výklad.

Chcete si přečíst knihu?Drátování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Dunaj. Číst Drátování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY