Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících

Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících - Jarmila Klégrová, | Dcparkrx.org

...ud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku ... Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících ... ... . Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky ... Psychodiagnostika je základním pracovním nástrojem psychologů v mnoha oblastech praxe i výzkumu. Stále roste zvláště význam psychodiagnostiky dětí a dospívajících, mj. v souvislosti s individualizací přístupu ve vzdělávání a s integrací postižených d ... Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících ... ... . v souvislosti s individualizací přístupu ve vzdělávání a s integrací postižených dětí do běžných škol. Publikace navazuje na knihu prof. M. Svobody Psychologická diagnostika dospělých a ... Vágnerová, M., Klégrová, J.: Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících (2008) Praha: Karolinum Legislativa Školská poradenská zařízení (ŠPZ) Popis knihy. Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky mentálně postižených dětí, nadprůměrně nadaných dětí a dětí ze specifického sociokulturního prostředí. Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících . Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku.Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky mentálně postižených dětí, nadprůměrně nadaných dětí a dětí ze ... Kupte knihu Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících (Jarmila Klégrová) s 15 % slevou za 248 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si d...

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Klégrová,
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících.pdf

POPIS

Publikace sleduje v dosud nejkomplexnější podobě problematiku psychologické diagnostiky dětí ve školním věku. Autorky nejprve zkoumají oblast kognitivních funkcí u standardní části dětské populace a v případě diagnostiky mentálně postižených dětí, nadprůměrně nadaných dětí a dětí ze specifického sociokulturního prostředí. V kapitole o tzv. školní zralosti se věnují schopnostem plnění úkolu a sociální adaptace, opět v úzké souvztažnosti s praktickým školním poradentstvím a prací školního psychologa a s ohledem na děti trpící poruchami některých dovedností (čtení, psaní, počítání). Další kapitoly jsou zaměřeny na emoční charakteristiky a behaviorální projevy dítěte, problematiku školní úspěšnosti, motivace a sociální pozice v kolektivu třídy. Kniha nabízí obsahově bohatý materiál pro každodenní využití v praxi školních a poradenských psychologů i originální podněty pro další rozvoj odborné psychodiagnostiky.

Chcete si přečíst knihu?Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Klégrová,. Číst Poradenská psychologická diagnostika dětí a dospívajících Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY