Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett | Dcparkrx.org

...Nakladatel: Argo EAN: 9788025700532 ISBN: 978-80-257-0053-2 Originál: Baby Tips for Grandparents Překlad: Vlčková, Dana Ilustrace: Hallatt, Alex Popis: 1× kniha, vázaná, 94 stran, česky Rozměry: 11,4 × 11,7 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky - Brett Simon ... ... . vydání) > Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky-16% sleva. Kniha: Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky ... Ke knize "Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky" doporučujeme také: Jméno je váš osud Karolinss, Camila Cena: 49 Kč Ahoj, tati Peachey, Mal Cena: 247 Kč ... Hledáte Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky od Simon Brett? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Srovnání cen Jak na prevíta Rady pro babičky a dědečky - Brett Simon. ... Jak na prevíta - Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett ... ... ... Hledáte Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky od Simon Brett? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Srovnání cen Jak na prevíta Rady pro babičky a dědečky - Brett Simon. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 157 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Publikace: Jak na prevíta. Rady pro babičky a d...

INFORMACE

AUTOR
Simon Brett
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky.pdf

POPIS

Uběhlo devět měsíců a miminko je konečně na světě. Tentokrát to však nejste vy, kdo má kruhy pod očima a zoufalství v hlase. Užívejte si svoje vnouče v klidu, s vědomím, že večer toho blinkajícího a kakajícího darebu zase vrátíte vyčerpaným rodičům. Teď jsou na řadě oni.Ilustrovaná knížka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných i legračních námětů, jak zvládat další generaci ve vaší rodině. Chybět by vám rozhodně neměly ani Rady pro tatínky a Rady pro maminky.

Chcete si přečíst knihu?Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Brett. Číst Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY