Příběhy od Zlatého potoka

Příběhy od Zlatého potoka - Jiří Mach | Dcparkrx.org

...alebným Amálčiným údolím do Kašperských Hor a přes Hrad Kašperk zpátky až k Hotelu ... Křížová cesta (Studánka) - Wikipedie ... . Další stezka vede k rozhledně Javorník. Za návštěvu jistě stojí nejkrásnější část centrální Šumavy, tedy Srní s vlčím výběhem, Modrava ... Ubytování v okolí Zlatého Potoka. V okolí Zlatého Potoka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Jeseníkách v těchto 14 obcích: Okolní obce: Bohdíkov (2) Branná (19) Červená Voda (2) Červený Potok (1) Dolní Hedeč (1) Dolní Lipka (1) Dolní Morava (24) Dolní Orlice (1) Habartice (2) Hartíkov (1 ... A právě tady, podél Záhořanského potoka, začíná další významná oblast starýc ... Příběhy od Zlatého potoka - Jiří Mach - Megaknihy.cz ... ... A právě tady, podél Záhořanského potoka, začíná další významná oblast starých trampských osad. Když překročím železnici, za chvíli se přímo proti mně nalézá trampská osada Orlík. Tu založil v roku 1933 Pepa Jelínek z osady Albatros, který zde měl chatu už od roku 1929. Dnes stojí na místě bývalé osady lyžařská chata a území kolem Zlatého Potoka je vyhledávanou destinací běžkařů. Zdroj. Chytilův místopis ČSR (2. aktulizované vydání z roku 1929), vydal: Alois Chytil (Čechy, Morava, Slezsko, Slovensko, Podkarpatská Rus) Zdeněk Procházka, Putování po zaniklých místech Českého lesa ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Mach
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy od Zlatého potoka.pdf

POPIS

Knížka ředitele dobrušského městského muzea nabízí čtenářům šestadvacet příběhů, jejichž cílem je přiblížit Dobrušku a její okolí z různých úhlů pohledu. Autor vypráví o svém kraji s takovým zápalem, že dávno mrtvé věci a jevy oživuje a zpřítomňuje přímo před očima čtenářů. Soubor jeho příběhů je dokladem skutečnosti, že každý region má svoji vlastní bohatou paměť. Jednotlivé kapitoly knihy jsou doprovázeny černobílými fotografiemi a reprodukcemi obrazů, nejzajímavější z obrazových materiálů jsou umístěny v barevné příloze.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy od Zlatého potoka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Mach. Číst Příběhy od Zlatého potoka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY