Lidé starého Egypta

Lidé starého Egypta - Toby Wilkinson | Dcparkrx.org

... Nilu pro život Egypťanů: o voda o potraviny o rostliny o bahno (viz záplavové a závlahové hospodářství, učebnice s ... Staroveký Egypt - Wikipédia ... . 44-45) o ryby o dopravní cesta Kniha: Lidé starého Egypta - Toby Wilkinson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Lidé starého Egypta - Toby Wilkinson. Největší civilizace starověkého světa odhalená pomocí příběhů mužů ... Lidé starého Egypta - Toby Wilkinson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Lidé starého Egypta - Toby Wilkinson. Největší civilizace starověkého světa odhalená pomocí příběhů mužů a žen, panovníků i obyčejných lidí. Kniha... Lidé starého Egypta Autor: Wilkinson, Toby Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020418197 ISBN: 978-80-204-1819-7 Originál: Lives of Ancient Egyptians Překlad: Landgráfová, Renata a Navrátilová, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 20,7 × 26,3 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) (Částečný zdroj: dokument Hříšní lidé Starého Egypta 1. část) -NIL A RYBY VE STAROEGYPTSKÉM NILU- Nil se každoročně vyléval z břehů v důsledku velkého množství vody, přetékajícího z velkých rovníkových jezer a etiopských řek, které se nejprve slévaly v korytě Bílého Nilu. Staroveký Egypt bola civilizácia staroveku v severovýchodnej časti Afriky.Rozkladala sa pozdĺž spodného toku rieky Níl, približne v rozsahu, ktorý má dnes územie modernej Egyptskej arabskej republiky.Egyptský štát vznikol približne okolo roku 3000 pred Kr. (podľa konvenčnej chronológie) politickým zjednotením Horného a Dolného Egypta prvými panovníkmi. Vynecháme-li příbytky králů a vysokých hodnostářů, byla kultura bydlení spíše stinnou stránkou starého Egypta. Velikost, provedení a vybavení záviselo, mnohem více než dnes, na postavení majitele domu. Takový dům vyšší střední třídy míval jedno až dvě patra. Kniha: Lidé starého Egypta (Toby Wilkinson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Náprstkovo muzeum vystavuje mumie, sochy i rakve ze starého Egypta Prohlédnout si 16 fotografií Přehled Míříte na dovolenou? Pozor na italské sopky, na Blízkém východě opatrně s alkoholem Podívejte se, čeho se v dovolenkových destinacích vyvarovat. Egypťan, který v Hurgadě zabil Češku a dvě Němky, zřejmě nebude souzen ... Všechny informace o produktu Kniha Lidé starého Egypta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lidé starého Egypta. Kupte knihu Lidé starého Egypta od Toby Wilkinson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dokument USA (2015). Poznejte hříšný život ve starém Egyptě. Temná tajemství faraonů, kteří by pro moc udělali cokoliv... (41 min) Z tohoto dvoudílného filmu se dozvíme, že život starověké egyptské elity byl bohatý nejen na události dějinného významu. Odborníci se s diváky podělí o pří...

INFORMACE

AUTOR
Toby Wilkinson
DIMENZE
8,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Lidé starého Egypta.pdf

POPIS

Největší civilizace starověkého světa odhalená pomocí příběhů mužů a žen, panovníků i obyčejných lidí. Kniha nabízí jedinečný pohled na civilizaci, která nás nepřestává fascinovat.100 biografií dává hlas nejen faraonům a egyptskýmkrálovnám, ale i stavitelům pyramid, úředníkům, zemědělcům, chrámovým sluhům či vojákům a dokonce i zločincům. Kniha je bohatě ilustrovaná, na 200 fotografií a kresebnalezneme převážně scény a předměty z každodenního života.

Chcete si přečíst knihu?Lidé starého Egypta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toby Wilkinson. Číst Lidé starého Egypta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY