Doporučení budoucímu prezidentovi

Doporučení budoucímu prezidentovi - Madeleine Albrightová | Dcparkrx.org

...DENTOVI. Madeleine Albrightová ... Veteránka americké zahraniční politiky zaměřila svá Doporučení „po americku" do budoucnosti ... Doporučení budoucímu prezidentovi - Albrightová Madeleine ... ... . Kritizuje současnou Bushovu administrativu a pro svoje argumenty nachází pozoruhodné paralely v historii Spojených států amerických nebo v antických dějinách ... Inzerát M.Albrightová - Doporučení budoucímu prezidentovi v okrese Prachatice, cena 30Kč, od 69days na Sbazar.cz. Popis: ...Jak vrátit Americe dobrou pověst a vůdčí roli ve světě. Související zboží - Albrightová Madeleine - Doporučen ... Doporučení budoucímu prezidentovi - Albrightová Madeleine ... ... .cz. Popis: ...Jak vrátit Americe dobrou pověst a vůdčí roli ve světě. Související zboží - Albrightová Madeleine - Doporučení budoucímu prezidentovi Albrightová Madeleine - Pražská zima Osobní příběh o paměti, Československu a válce (1937 - 1948), nakl. Doporučení budoucímu prezidentovi Tittle: 6468 >> Autorská práva. Na tomto webu nejsou uloženy žádné nelegální soubory. Provozovatel webu rovněž žádné soubory porušující autorská práva nevytváří a ani je nezpřístupňuje veřejnosti. Šetření policie. Albright, Madeleine: Doporučení budoucímu prezidentovi : Jak vrátit Americe dobrou pověst a vůdčí roli ve světě (orig. Memo to the president-elect, česky Práh, 2008) Externí odkazy. Galerie Madeleine Albrightová ve Wikimedia Commons; Obrázky, zvuky či videa k tématu Madeleine Albrightová ve Wikimedia Commons Doporučení budoucímu prezidentovi. Madeleine Albrightová. Příští prezident USA se ujme úřadu v lednu 2009. To už bude mít za sebou sestavování týmu spolupracovníků, psaní inauguračního projevu a určování priorit pro první týdny ve funkci. Source: Albright, Madeleine: Doporučení budoucímu prezidentovi : Jak vrátit Americe dobrou pověst a vůdčí roli ve světě (orig. Memo to the president-elect, česky Práh, 2008) O pochybnosti „Bylo to v době recese, kdy jakýsi muž, naprosto bez zaměstnání, začal z hladu popásat trávu před Bílým domem. Publikace: Doporučení budoucímu prezidentovi - Madeleine Albrightová. Příští prezident USA se ujme úřadu v lednu 2009. To už bude mít za sebou sestavování týmu spolupracovníků, psaní inauguračního projevu a určování priorit pro první týdny ve funkci....

INFORMACE

AUTOR
Madeleine Albrightová
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Doporučení budoucímu prezidentovi.pdf

POPIS

Nejnovější kniha M.A. – bestseller v USA.Příští prezident USA se ujme úřadu v lednu 2009. To už bude mít za sebou sestavování týmu spolupracovníků, psaní inauguračního projevu a určování priorit pro první týdny ve funkci.Všechny tyto úkoly se mu budou plnit snadněji, pokud se inspiruje touto nejnovější knihou Madelaine Albrightové. Veteránka americké zahraniční politiky zaměřila svá Doporučení „po americku“ do budoucnosti. Kritizuje současnou Bushovu administrativu a pro svoje argumenty nachází pozoruhodné paralely v historii Spojených států amerických nebo v antických dějinách. Zasvěceně přitom analyzuje neuralgické body americké zahraniční politiky jako např. boj o světové veřejné mínění, válku v Iráku, napětí mezi Indií a Pákistánem nebo skřípající transatlantické spojenectví. Problémy světa na začátku třetího tisíciletí může nejmocnější člověk na Zemi pomoci vyřešit. Cestu k úspěchu mu Madelaine Albrightová vydláždila svými radami.Uvnitř kupon: tipovací soutěž na výsledek prezidentských voleb o ceny v hodnotě 60000,-Kč od Hewlet-Packard s.r.o. a Microsoft Česká republika.

Chcete si přečíst knihu?Doporučení budoucímu prezidentovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeleine Albrightová. Číst Doporučení budoucímu prezidentovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY