Jak na prevíta. Rady pro tatínky

Jak na prevíta. Rady pro tatínky - Simon Brett | Dcparkrx.org

...rett, Simon Cena: 59 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett ... ... . přidat komentář nebo recenzi. SIMON BRETT ... Jak na prevíta. Rady pro tatínky. Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jak na prevíta. Rady pro tatínky - Brett, Simon,Hallatt, Alex, Vázaná. Gratulujeme! Devít ... Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett ... ... . Rady pro tatínky - Brett, Simon,Hallatt, Alex, Vázaná. Gratulujeme! Devítiměsíční čekání máte za sebou a svého syna nebo dceru držíte v náručí… ale co bude teď? Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak... Gratulujeme! Devítiměsíční čekání máte za sebou a svého syna nebo dceru držíte v náručí… ale co bude teď? Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem. Ať již jste novopečený tatínek, nebo ostřílený otec divoké smečky, tato ... Kniha: Jak na prevíta - Rady pro tatínky (Simon Brett). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Teď jsou na řadě oni.Ilustrovaná knížka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných i legračních námětů, jak zvládat další generaci ve vaší rodině. Chybět by vám rozhodně neměly ani Rady pro tatínky a Rady pro maminky. Sdílet 0 Jak na prevíta. Rady pro tatín...

INFORMACE

AUTOR
Simon Brett
DIMENZE
11,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na prevíta. Rady pro tatínky.pdf

POPIS

Gratulujeme! Devítiměsíční čekání máte za sebou a svého syna nebo dceru držíte v náručí… ale co bude teď? Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem. Ať již jste novopečený tatínek, nebo ostřílený otec divoké smečky, tato příručka nesmí ve vaší domácnosti chybět.Vhodně ji doplní rozhodně také Rady pro maminky a Rady pro babičky a dědečky od stejného autora, který je podepsán už pod slavnou sérií o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!).

Chcete si přečíst knihu?Jak na prevíta. Rady pro tatínky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Brett. Číst Jak na prevíta. Rady pro tatínky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY