Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu

Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu - David Mendell | Dcparkrx.org

...analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google ... PDF Scan 3 2017 - Fakultní nemocnice Hradec Králové ... . Tento pozoruhodný portrét napsal dlouholetý spolupracovník B. Obamy. Ve své knize nás seznamuje s jeho dětstvím, rodinným, kulturním a ideovým zázemím, zráním. Obama - Od slibu k činu Kupte knihu Obama - Od slibu k činu - Portrét muže, který přináší změnu - David Mendell s 20% slevou v e-shopu za 264 Kč v knihkupectví Booktook.cz "Barackův apel je skutečně mesiášský … přináší energii podobnou Bohu… Co kdyby se Bůh rozhodl inkarnov ... Obama - Vyhledávání na Heureka.cz ... .cz "Barackův apel je skutečně mesiášský … přináší energii podobnou Bohu… Co kdyby se Bůh rozhodl inkarnovat jako muž, který káže 'naději a změnu.' A co kdybychom… ho nechali proklouznout mezi prsty, nevyužili příležitosti… být vedeni Bohem!" ---- Steve Davis, Journal Gazette "Tohle je větší než Kennedy Pětatřicetiletý Juan Guaidó je evidentně veden Washingtonem k tomu, aby se snažil o změnu režimu socialistické vlády v Caracasu. Spojené státy se v posledních dvou desetiletích snažily zbavit socialistické administrativy v zemi, která je tak bohatá na ropu - nejprve když byl u moci Hugo Chávez, a nyní jeho nástupce Maduro. Američan, který v dubnu 2015 chystal bombový útok na vojenskou základnu Fort Riley v americkém Kansasu, byl odsouzen ke 30 letům vězení, napsala dnes agentura Reuters. Mladík chtěl atentátem podpořit teroristickou skupinu Islámský stát. K tomu, že čin plánoval, se během soud přiznal. Člověka, který se umí chovat a za kterého se již nebudu muset ve světě stydět. Funkci prezidenta z podstaty prostoru, který mu dává ústava, vnímám jako funkci zejména reprezentativní, proto bych si přál, abychom měli na hradě "reprezentanta", který ji dokáže naplnit aniž by byl k smíchu, nebo k pláči. zatíženo významnými komplikacemi (6). Od roku 2001 byl k vytvoření kanálku zaveden speciální potahovaný stent - stentgraft, který významn ě zvýšil pr ůchodnost spojky, a ta...

INFORMACE

AUTOR
David Mendell
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu.pdf

POPIS

Zajímavá a relativně objektivní kniha sledující životní cestu Baracka Obamy až do okamžiku oznámení jeho prezidentské kandidatury. Autor coby reportér Chicago Tribune byl po několik let Obamovi nejblíže ze všech novinářů, díky čemuž - a také díky dlouhým rozhovorům s Obamovými blízkými a spolupracovníky - byl schopen předložit zasvěcený a obšírný pohled. Těším se, že volné pokračování, mapující tentokrát samotnou prezidentskou kampaň a (pravděpodobně) vrcholící lednovou inaugurací, vyjde v českém překladu co nejdříve, nejlépe hned vzápětí po anglické verzi.

Chcete si přečíst knihu?Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Mendell. Číst Obama - Od slibu k činu: Portrét muže, který přináší změnu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY