Stopy paměti

Stopy paměti - Jiří Doležel | Dcparkrx.org

...tižených nacistickou a komunistickou totalitou na Střední Moravě ... Stopy Paměti - vzpomínky lidí postižených totalitou ... . ... celá specifikace. Recenze Stopy paměti - Jiří Doležel. Přidat recenzi. Přidat videorecenzi. Stopy paměti Autor: Powers, Richard Nakladatel: Odeon EAN: 9788020712707 ISBN: 978-80-207-1270-7 Originál: The Echo Maker Překlad: Diestlerová, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 528 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) ... Stopy paměti | Prostějovské novinky ... . vydání) ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Doležel
DIMENZE
6,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopy paměti.pdf

POPIS

Jejich rodiny a doba, ve které vyrostli, jim vštípily pevnost charakteru, smysl pro čest, lásku k vlasti a další v té době samozřejmé hodnoty, kterých se odmítli vzdát a po kterých dnes tak často voláme. Svým vyprávěním otevírají nezřídka nečekaný a neznámý vhled do temnějších období naší nedávné historie, jakými byly nástup nacismu, druhá světová válka a nástup komunismu... Vyprávění Sokolů, Skautů, válečných veteránů, ale i sudetské Němky, zemědělce na samotě nebo emeritního profesora Yaleské univerzity doplňují jejich fotoportréty a unikátní fotografie z rodinných archivů. Stopy paměti je projektem sdružení novinářů a historiků, který shromažďuje vzpomínky odpůrců a lidí postižených nacistickou a komunistickou totalitou na Střední Moravě.

Chcete si přečíst knihu?Stopy paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Doležel. Číst Stopy paměti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY