Alexander Veliký a jeho elitní pěchota

Alexander Veliký a jeho elitní pěchota - Waldemar Heckel, | Dcparkrx.org

...outají pozornost i přes propast věků ... Alexandr Veliký a jeho elitní pěchota | Dumknihy.cz ... ... . Se svou armádou si dokázal podmanit téměř celý tehdy známý starověký svět. Alexander Veliký a jeho elitní pěchota Autor: Heckel, Waldemar a Jones, Ryan Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025118801 ISBN: 978-80-251-1880-1 Originál: Macedonian Warrior. Alexander´s elite infantryman Warrior 103 Překlad: Socha, Vladimír Ilustrace: Hooková, Christa a Jones, Ryan Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky ... Kniha: Alexander Veliký a jeho elit ... Kniha: Alexander Veliký a jeho elitní pěchota | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha: Alexander Veliký a jeho elitní pěchota (Waldemar Heckel a Ryan Jones). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Alexander Veliký a jeho elitní pěchota od Waldemar Heckel, Ryan Jones na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % HISTÓRIA Starovek Alexander Veliký a jeho elitní pěchota. Alexander Veliký a jeho elitní pěchota. Heckel Waldemar. CPress , 2008 . Bežná cena: 11,19 € Naša cena: 10,63 € (ušetríte: 5%) Študenti: 9,85 € (ušetríte: 12% ... Alexandr Veliký (20. nebo 21. července 356 př. n. l. Pella - 10. nebo 11. června 323 př. n. l. Babylón; encykloped...

INFORMACE

AUTOR
Waldemar Heckel,
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Alexander Veliký a jeho elitní pěchota.pdf

POPIS

V době vlády Filipa II. a Alexandra Velikého byla makedonská armáda – složená z falangitů – reformována a vycvičena v neporazitelnou vojenskou sílu s jedinečnou taktikou a výzbrojí. Makedonský válečník během své služby ušel přes 32 000 kilometrů v nejrůznějších podmínkách a terénu a vybojoval některé z nejslavnějších bitev dějin. Tato kniha zkoumá počáteční výcvik, každodenní život, výzbroj, zkušenosti i motivace těchto mužů. Líčí detailní informace o organizaci a taktice makedonské falangy. Vychází při tom z původních písemných pramenů i dochované hmotné kultury.

Chcete si přečíst knihu?Alexander Veliký a jeho elitní pěchota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Waldemar Heckel,. Číst Alexander Veliký a jeho elitní pěchota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY