Vlhká místa

Vlhká místa - Charlotte Rocheová | Dcparkrx.org

...akujem Štefan. Spojence nalezne v ošetřovateli (Christoph Letkowski), kterého svou přímočarostí úplně odzbrojí ... Vlhká místa - video | Online videa, 3gp videa, freevideo ... ... . Nejtajnější aspekty ženského světa se všemi bizarnostmi a skrývanými touhami ukazuje film Vlhká místa s nevídanou otevřeností a humorem. „Vlhká místa" jsou exkurzí k posledním tabuizovaným tématům současnosti. Charlotte Roche se ve svém románu odvážně, radikálně a provokativně bouří proti všeobecné hygienické hysterii a sterilní estetice časopisů pro ženy, proti standardizovanému pojetí ženského těla a jeho sexuality - a vypráví přitom ... Vyhledávání. Hledaný výraz: vlhka-mista Uživatelé. vlhkej. 0 bodů 265 hodnocení 16 komentářů ... Vlhká místa, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz ... ... Vyhledávání. Hledaný výraz: vlhka-mista Uživatelé. vlhkej. 0 bodů 265 hodnocení 16 komentářů...

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Rocheová
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlhká místa.pdf

POPIS

Po malé „nehodě“ při vyholování svých intimních partií leží osmnáctiletá Helena v nemocnici na interně. Čeká na návštěvu rozvedených rodičů v naději, že by se snad u nemocničního lůžka své dcery mohli konečně usmířit. Zatím se však zabývá detailním líčením svých sexuálních postojů i praktik. Ošetřovatele Robina nechá fotografovat ony oblasti svého těla, jež je možno shlédnout v zrcadle pouze ve velmi krkolomné pozici. Kromě toho se věnuje své sbírce avokádových pecek, které jí poskytnou cenné služby i v sexuální oblasti. Díky svému vtipu a pravdomluvnosti se stává hvězdou nemocnice. Hovoří o věcech, na něž by se jiní neodvážili ani pomyslet. „Vlhká místa“ jsou exkurzí k posledním tabuizovaným tématům současnosti. Charlotte Roche se ve svém románu odvážně, radikálně a provokativně bouří proti všeobecné hygienické hysterii a sterilní estetice časopisů pro ženy, proti standardizovanému pojetí ženského těla a jeho sexuality - a vypráví přitom nádherně divoký příběh dívky poživačné i zranitelné zároveň.

Chcete si přečíst knihu?Vlhká místa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Rocheová. Číst Vlhká místa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY