Jak z dobré firmy udělat skvělou

Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Dcparkrx.org

...ny a výdejny opět otevřeny. Kniha Jak z dobré firmy udělat skvělou Přidat komentář ... Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Knihy na ... ... . Angelo. 23.09.2018. Co se knížce nedá upřít je ta obrovská a skvělá práce celého týmu lidí, která stojí za vznikem této knihy. ... Hledáte Jak z dobré firmy udělat skvělou od Jim Collins? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Předchozí bestseller Jima Collinse s názvem "Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu" vysvětluje, jak si skvělé firmy udržují vysokou výkonnost a proč zůstávají na vrcholu. Většina podniků však bohužel není skvělá. Naléhavější otázka proto zní, jak ... Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins | Knihy na ... ... . Většina podniků však bohužel není skvělá. Naléhavější otázka proto zní, jak z dobré firmy udělat skvělou? Co dělá skvělá společnost jinak než konkurence, která se nikdy nedočká ... Jak z dobré firmy udělat skvělou . Jim Collins; Jim Collins . 4,8 . Sledovať autora . Cizojazyčná literatura Ekonomika a právo Motivační literatura Managment a byznys. Všetky knihy autora . Grada, 2008. Na sklade. Vydavateľstvo Grada, 2008. Edícia Manažer. Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo již přes 3 miliony ... Stažení Jak z dobré firmy udělat skvělou zdarma kniha: MIRROR-2 Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů. Jak z dobré firmy udělat skvělou 4. Radek Štika 2013-01-14 14. 1. 2013 ★ ★ ★ ... Jak z dobré firmy udělat skvělou - Jim Collins e-kniha. Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se odlišují firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Dozvíte se, proč některá společnost nabrala skvělý výko... Kupte knihu Jak z dobré firmy udělat skvělou od Jim Collins na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jako třeba kniha „Jak z dobré firmy udělat skvělou" od Jima Collinse, kte...

INFORMACE

AUTOR
Jim Collins
DIMENZE
10,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak z dobré firmy udělat skvělou.pdf

POPIS

Existují společnosti, které navzdory těžkostem přemění dlouhodobě průměrný či ještě horší výkon na dlouhodobě skvělé výsledky? A pokud ano, jaké jsou univerzální určující vlastnosti, které způsobí, že se společnost změní z dobré ve skvělou? Za použití přísných testů určil Jim Collins a jeho výzkumný tým elitní skupinu společností, kterým se podařilo začít dosahovat skvělých výkonů a tyto skvělé výkony si udržet po dobu minimálně patnácti let. Jak byly skvělé? Po své transformaci vytvářely tyto firmy kumulované výnosy akcií, které překonávaly běžný akciový trh za patnáct let v průměru sedminásobně, což je dvakrát více, než společný výkon největších světových společností, jako např. Coca-Cola, Intel, General Electric a Merck. Výzkumný tým porovnával firmy, které se z dobrých staly skvělými, s pečlivě vybranou skupinou porovnávaných společností, kterým se přeměna z dobrých na skvělé nepodařila. V čem byl rozdíl? Proč se jedné skupině podařilo stát se skvělou, zatímco d ruhá skupina zůstala jenom dobrá? Výzkumný tým analyzoval historii všech osmadvaceti společností ve studii celých pět let. Po prozkoumání ohromného množství dat a tisíců stran rozhovorů objevil Jim Collins a jeho tým rozhodující faktory pro úspěšnou přeměnu dobrého ve skvělé - proč některé společnosti udělají velký skok vpřed a jiné ne. Poznatky zjištěné ve studii budou pro mnohé překvapením. Vrhají světlo na prakticky všechny oblasti manažerské strategie a praxe. Klíčové poznatky: Vůdcové 5. úrovně: Výzkumný tým šokovalo zjištění, jaký typ vůdce je potřebný k dosažení skvělosti. Ježčí koncepce (jednoduchost v rámci tří kruhů): Přeměna dobrého ve skvělé vyžaduje překročení prokletí kvalifikace. Kultura disciplíny: Spojíte-li kulturu disciplíny s etikou podnikání, získáte kouzelný recept na skvělé výsledky. Technologické akcelerátory: Firmy, které se z dobrých staly skvělými, mají na roli technologie odlišný pohled. Setrvačník a bludný kruh: Těm, kdo spouštějí programy radikálních změn a velkých restrukturalizací, se téměř s určitostí skok od dobrého ke skvělému nepodaří. "Některé klíčové koncepce objevené ve studii," poznamenává Jim Collins, "jsou v naprostém rozporu s naší moderní podnikatelskou kulturou a některé lidi upřímně rozčílí." Možné to je, ale kdo si může dovolit tato zjištění ignorovat?

Chcete si přečíst knihu?Jak z dobré firmy udělat skvělou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Collins. Číst Jak z dobré firmy udělat skvělou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY