Malujeme nejen na trička

Malujeme nejen na trička - Kateřina Konířová | Dcparkrx.org

...ikovné ruce najdete... Trička a tašky ze 100% bavlny, na které výtvarnice Marcela Hradecky tiskne své obrázky nejen k domalování ... Malování na textil - tričko | Český Kutil.cz ... . Spolu s barvami na textil si tak můžete vybarvit tričko či tašku dle svých představ a udělat si originální doplněk. Jako dárek potěší každého, kdo má rád barvy a je kreativní. Malujeme nejen na trička Autor: Konířová, Kateřina Nakladatel: Grada EAN: 9788024726458 ISBN: 978-80-247-2645-8 Popis: 1× kniha, šitá, 48 stran, česky Rozměry: 17 × 23 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Maľovanie na tričká - T-shirt painting Dana Tothova. Loading... Unsubscribe from Dana Tothova? ... This feature is not ava ... Malujeme nejen na trička - Konířová Kateřina | Srovnanicen.cz ... . vydání) Maľovanie na tričká - T-shirt painting Dana Tothova. Loading... Unsubscribe from Dana Tothova? ... This feature is not available right now. Please try again later. Malujeme nejen na trička a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odpo...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Konířová
DIMENZE
10,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Malujeme nejen na trička.pdf

POPIS

Zkuste si vlastnoručně vyrobit originální oděv či jeho doplněk nebo se pusťte do výroby textilní bytové dekorace. V této knížce ediční řady Šikovné ruce najdete návody na výrobu osobitých výrobků zhotovených známými i méně známými technikami malování na textil, budete se moci orientovat se v barvách, kterých je dnes na trhu velké množství. Seznámíte se s pomůckami z domácích zdrojů, které si zvládne udělat každý, a najdete zde i projekty vhodné pro děti.Naleznete zde i mnoho názorných fotografií a nákresů, které vás provedou všemi kapitolami. Kniha je vhodná pro dospělé i děti, ale také pro školy, družiny a zájmové kroužky.

Chcete si přečíst knihu?Malujeme nejen na trička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Konířová. Číst Malujeme nejen na trička Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY