Spartské vojsko

Spartské vojsko - Nick Sekunda | Dcparkrx.org

...ámá pro mladší generaci zejména díky hrám, či filmům, kde udatní spartští bojovníci chrabře bojují, zvládajíc mistrně boj s různými druhy zbraní dřívější doby ... spartské vojsko nick sekunda cena 3 11 - fci2013.cz ... . Sparta si nicméně i ve starověku vyvinula pověst legendárních bojovníků a byla jedinečným ... Jedinečně zpracovaný pohled zkušeného britského historika a archeologa na unikátní vojenskou mašinerii a organizační systém spart-ského vojska až do helénistické doby. Obrazově bohatě vybavená publikace přináší podrobný popis vojenského výcviku a bitev, které spartští vojáci vybojovali, nechybí podrobné informace o jejich výstroji ... Sparta - Wikipedie ... . Obrazově bohatě vybavená publikace přináší podrobný popis vojenského výcviku a bitev, které spartští vojáci vybojovali, nechybí podrobné informace o jejich výstroji a výzbroji, ani o ... Tak, jak proslulo spartské vojsko v bojích na pevnině, tak se proslavilo loďstvo Athén v bojích proti Perské invazi, obzvláště v bitvě u Salamíny. Athéňané převzali a vylepšili lodě Féničanů, doplnili ke dvěma řadám vesel i třetí a tak vznikly slavné triéry (či trirémy). Na lodi veslovalo 180 veslařů, ve svrchní ... Nicméně z Thúkýdidova líčení víme, že v bitvě u Mantineie v roce 418 př. n. l. se spartské vojsko skládalo ze sedmi lochoi, jež dohromady zahrnovaly 3584 mužů. Koncem peloponéské války se složení spartské armády dále vyvíjelo jednak v důsledku stále menšího počtu dostupných lidských zdrojů, jednak potřebou ... 11. Španělské Spartské vojsko (Nicholas Sekunda) [CZ] 256. Spartský poklad (Clive Cussler) 257. - Knihy>História>Pravek, starovek . Martin J. Dougherty· Naše vojsko (2011) Autor Naša cena: 29,02 € (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní . Spartské vojsko Jedinečně zpracovaný pohled zkušeného britského historika a archeologa na unikátní vojenskou mašinerii a organizační systém spartského vojska až do helénistické... Kupte knihu Spartské vojsko od Nick Sekunda na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Spartské vojsko - Nicholas Sekunda máte možnosť výhodne kúpiť na Literama.sk. Vydal - Grada Publishing. EAN: 9788024723686 ISBN: 978-80-247-2368-6 Spartské vojsko 260 Ruské mýty 230. Číše a meč 300 Volný čas ve středověku 300 Poslední věci člověka 290. Tajemství sibiřského lidového léčitelství 240 Užitkové a pamětihodné rostliny cizích zemí 600 Živá tradice druidů 500. Přírodní magie 370 Z čarodějovy knihovny 200 Bylinná piva 300. Střecha nad hlavou 350 historie, politika > spartské vojsko. neŽ si pŘijdete zboŽÍ nezÁvaznĚ prohlÉdnout nebo zakoupit, je nutnÉ nÁm nejprve napsat mail nebo vyplnit objednÁvku a poČkat na naŠi odpovĚĎ. potŘebujeme Časovou prodlevu k vyhledÁnÍ a nachystÁnÍ zboŽÍ. platebnÍ karty nepŘijÍmÁme. Kniha: Spartské vojsko - Nicholas Sekunda. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena ot...

INFORMACE

AUTOR
Nick Sekunda
DIMENZE
4,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Spartské vojsko.pdf

POPIS

Jedinečně zpracovaný pohled zkušeného britského historika a archeologa na unikátní vojenskou mašinerii a organizační systém spartského vojska až do helénistické doby. Obrazově bohatě vybavená publikace přináší podrobný popis vojenského výcviku a bitev, které spartští vojáci vybojovali, nechybí podrobné informace o jejich výstroji a výzbroji, ani o společnosti, která toto vojsko stvořila. V antickém Řecku měli pravidelnou armádu pouze Sparťané, kteří tak představovali opravdovou elitní sílu.

Chcete si přečíst knihu?Spartské vojsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Sekunda. Číst Spartské vojsko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY