I hvězdy planou: Hvězdy jsou jako oheň 2.

I hvězdy planou: Hvězdy jsou jako oheň 2. - Poul Anderson | Dcparkrx.org

...n Delta řeky Okavango - safari ze člunu mokoro Vyberte si z knih od autora Poul Anderson na Martinus ... Kniha Hvězdy jsou jako oheň | Fantasyobchod.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha: Hvězdy jsou jako oheň (Poul Anderson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Super hvězdy Looney Tunes: Sylvester a Tweety (2010) Super hvězdy Looney Tunes: Kohout Foghorn a jeho kamarádi (2010) Kepler, Galilei a hvězdy (TV film) (2009) Oheň, krev a hvězdy (2008) Nad hlavou hvězdy, srp a kladivo (TV film) (2009) Z pohádky do pohádky aneb Kreslené pornohrátky - Odyseus 1,2 (S01E02) (epizoda) (1980) Jsou hvězdy, které nehasnou. Všechny díly 31. Vladimír Hron Historie pořadu O autorech Chat s osobnost ... Další Časová B ... Kniha Hvězdy jsou jako oheň | Fantasyobchod.cz ... . Všechny díly 31. Vladimír Hron Historie pořadu O autorech Chat s osobnost ... Další Časová Brána 11. listopadu bude velmi mocným přechodem. Brána 11/11 je portálem "Aktivace Mistrovství" a její moc 11/11/9, což je 2/2/9, aktivuje jak moc Mistrovských čísel 11 a 13, tak Andělskou Ženskou moudrost čísla 2, společně s Mistrovstvím a Dokončením.V tomto bodě se Oheň Diamantové Hvězdy vtělí do energie Andělského Ženství, což znamená, že ... Hvězdy jsou jako oheň 02: I hvězdy planou; Naše cena: 246 Kč; Ušetříte: 43 Kč (15%) Koupit; Pokračování Andersonova strhujícího románu Hvězdy jsou jako oheň, ve kterém společnost Fireball vede bitvu s podivným kultem avantismu, a nakonec uniká ke hvězdám. Předchozímu románu dominuje neortodoxní inteligence Ansona ... I hvězdy planou. Poul Anderson. Pokračování Andersonova strhujícího románu Hvězdy jsou jako oheň, ve kterém společnost Fireball vede bitvu s... další informace. Cena vč. DPH 260 Kč (sleva 10.00%) 289 Kč,-s DPH. Geneze. Poul Anderson. Kosmonaut Christian Brannock se dožil doby, ve které se umělá inteligence vyvinula do stadia ... Poul Anderson v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy...

INFORMACE

AUTOR
Poul Anderson
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
I hvězdy planou: Hvězdy jsou jako oheň 2..pdf

POPIS

Druhá kniha tetralogie Hvězdy jsou jako oheň.Pokračování Andersonova strhujícího románu Hvězdy jsou jako oheň, ve kterém společnost Fireball vede bitvu s podivným kultem avantismu, a nakonec uniká ke hvězdám. Předchozímu románu dominuje neortodoxní inteligence Ansona Guthrieho, a ve skutečnosti je přítomný i tady, v genech Dagny Beynacové. Její geny jsou životně důležité pro revitalizaci lidstva v expanzi na jiné planety. Její luňanské zkušenosti a unikátní spojení s Ansonem Guthriem pomáhají podnítit rebelii proti kyberkosmu, síti strojových inteligencí, která se začíná ukazovat jako zastaralá. Na Zemi kyberkosmos předvedl, že dokáže řídit planetu mnohem lépe, než to kdy dokázali lidé, a tak nastolil jednu z věčných otázek: pokud stroje dělají všechno, co dělají lidé, a dělají to lépe, k čemu jsou potom lidé? Spolu s touto zásadní otázkou nastoluje Anderson řadu dalších: jak se člověk dokáže vypořádat se zoufalou nečinností během dlouhých kosmických letů; jaká je podstata křížení biologicky a geneticky upravených druhů (z nichž matkou jednoho může být Dagny Beynacová).Několik generací poté, co se Dagny Beynacová a další lidé usadili na Měsíci, začínají prudce narůstat sociální, politické a ekonomické spory mezi Luňany, geneticky změněnými potomky prvních lidských osadníků, a zbytkem lidské rasy. Boj Luňanů za nezávislost brzdí kyberkosmos, jakýsi kosmický Velký bratr, složený ze vzájemně propojených umělých inteligencí, které upřednostňují status quo. Jak věří jeden z vůdců Luňanů, klíč k jejich nezávislosti spočívá v odhalení astronomického objevu, po staletí utajovaného kyberkosmem a potomky Beynacové, objevu z nejranějších dnů kolonizace Měsíce. Dva nebojácní lidé, Aleka Kameová a Ian Kenmuir, se rozhodli, že tuto výzvu přijmou.

Chcete si přečíst knihu?I hvězdy planou: Hvězdy jsou jako oheň 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Poul Anderson. Číst I hvězdy planou: Hvězdy jsou jako oheň 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY