Conan - Srdce Pteionu

Conan - Srdce Pteionu - Vlado Ríša | Dcparkrx.org

.... Externí sklad. Conan a Srdce Pteionu. Conan a stíny Hyrthu ... Conan (knižní série): Conan a Srdce Pteionu - Vlado Ríša ... ... . ... Barbar Conan (Conan the Barbarian) je fiktivní postava, kterou stvořil ve svých fantasy povídkách americký spisovatel Robert E. Howard. Po Howardově smrti řada autorů Conanovy příběhy rozvíjela (např. Lyon Sprague de Camp). Conan a dvanáct bran pekla T. Larssen (pseudonym), 2003 Koupit Koupit eknihu. Conan: Meče zrady L. Medek, 2003 Koupit Koupit eknihu. Conan na Ostrově ledu M. ... Conan - Srdce Pteionu | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Medek, 2003 Koupit Koupit eknihu. Conan na Ostrově ledu M. Philip, 2003 ... Conan a Srdce Pteionu V. Ríša, 2008 Koupit Koupit eknihu. Conan a první lid ... Conan a Srdce Pteionu (2008) 220 Kč (10 %) od 198 Kč Conan a první lidé (2009) 229 Kč (10 %) od 206 Kč Conan a Dračí studna (2010) 219 Kč (10 %) od 197 Kč Conan a horští obři (2011) 229 ... Knihy od autora: Ríša Vlado - Agent JFK 16: Pašeráci v oblacích, Agent JFK 24: Válka pašeráků, Až peklo zamrzne, Conan - a Meč Yggrest, Conan - a Srdce Pteionu, Conan - a srdce Pteionu ant., Hvězdní vandráci, Kroniky Karmínových Kamenů 5 - Bruncvík a nagyery, Stribur, Únos Barbar Conan pocházel z hornaté a divoké Cimmerie. Již od mládí vynikal obrovskou silou a brzy se začal účastnit loupežn - Fantasy, Přidat do záložek Přihlásit / Registrovat. Knihy Komiksy. Sběratelské figurky ... Conan a Srdce Pteionu 220,00K ... Conan - Třetí krok do hlubin: 198 Kč. 178 Kč. Sleva 20 Kč, 10%. Polák Jaroslav A. Conan a Srdce Pteionu Koupit: 220 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Vlado Ríša
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Conan - Srdce Pteionu.pdf

POPIS

Conan náhodou získává mapu vedoucí k pokladu a to si jako správný pirát nemůže nechat ujít. Její původní majitel Zabiják Berdoris si to však nechce nechat líbit, a pronásleduje Conanovu loď Bílého tygra.Cesta k pokladu královny Yukotl se klikatá a nebezpečná. Ani modrookému barbarovi se vše nedaří tak, jak by si představoval. Ochutná život ve vězení a není to poprvé, setká se s létajícími lidmi, kteří se pokusí potopit jeho loď.Královna, na jejíž poklad má spadeno, není obyčejná žena a pokladem, po němž pasou, je mimo jiné magické žezlo zvané Srdce Pteionu. Předmět, který dokáže vrátit člověka ze záhrobí a modrooký Cimmeřan stále nemůže zapomenout na svoji lásku, pirátku Belit. V cestě za pokladem mu stojí nejen nepřátelé, ale i jeho společníci, kteří by také rádi využili magický artefakt.

Chcete si přečíst knihu?Conan - Srdce Pteionu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlado Ríša. Číst Conan - Srdce Pteionu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY