Cesty stěhovavých ptáků

Cesty stěhovavých ptáků - - | Dcparkrx.org

... hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný ... Kniha Cesty stěhovavých ptáků - Atlas migrace ptáků celého ... ... . Každoroční migrace miliard ptáků, překonávajících dokonce i vrcholky Himálaje a nebetyčné výšiny And, představuje jeden z největších divů světa. ... Cesty stěhovavých ptáků odhalují tajemství pozoruhodných tahů mnoha ptačích druhů, od jeřábů a kukaček po konipasy a strakapoudy. ... Cesty stěhovavých ptáků. Elphick, Jonathan. Vydání: Slovart 2008 | Jazyk: ... Kniha Cesty stěhovavých ptáků - Atlas migrace ptáků celého ... ... . Cesty stěhovavých ptáků. Elphick, Jonathan. Vydání: Slovart 2008 | Jazyk: čeština | Signatura: K 13725. Bohatě ilustrovaná kniha seznamuje s trasami, po kterých každoročně migruje více než 100 druhů tažných ptáků ze severní a jižní polokoule. Objednávejte knihu Cesty stěhovavých ptáků v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ptáci (Aves) jsou dvojnozí, teplokrevní a vejce snášející obratlovci, dle nové systematiky patřící mezi teropodní dinosaury a obecněji diapsidy. Dá se tedy konstatovat, že ptáci jsou vlastně přežívající, specializovanou skupinou teropodních dinosaurů (maniraptorů), která jako jediná přežila vymírání na konci křídy před 66 miliony let. Cesty stěhovavých ptáků atlas migrace ptáků celého světa sestavil Jonathan Elphick ; předmluva Malcolm Ogilvie ; [z anglického originálu ... přeložila Romana Anděrová] MZK je od 29. 4. do 15. 5. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Od 18. do 22.5. bude knihovna zcela uzavřena z důvodu rekonstrukce. Tajemné cesty stěhovavých ptáků. ... Nadšený milovník filmování a ptactva Christian Moullec vede hejno mladých tažných ptáků při jejich prvním stěhování, neboť se pokouší zjistit, proč se na dlouhou pouť vydává ptáků stále méně. Vychová hejno husí, které v něm vidí svého vůdce, napodobují ho, a ať jde ... Kniha Cesty stěhovavých ptáků - Atlas migrace ptáků celého světa - Jonatan Elphick máte možnosť výhodne kúpiť na Literama.sk. Vydal - Vydavateľstvo SLOVART. EAN: 9788073911300 ISBN: 978-80-7391-130- Kniha: Cesty stěhova...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty stěhovavých ptáků.pdf

POPIS

Každoroční migrace miliard ptáků, překonávajících dokonce i vrcholky Himálaje a nebetyčné výšiny And, představuje jeden z největších divů světa. Bohatě ilustrovaná kniha nabízí počítačově vytvořené mapy tras, po nichž táhne více než 100 druhů ptáků ze severní i jižní polokoule. Mezinárodní tým odborníků popisuje každou z tras a přibližuje vše podstatné, co migraci jednotlivých druhů ovlivňuje. Doprovodné rámečky obsahují základní údaje o velikosti a hmotnosti ptáků i o délce jejich migrace. Mnoho druhů je dnes ohrožováno lidskou činností. Proto se kniha věnuje i hrozbám, jimž ptáci čelí. Může to být vedení vysokého napětí, lov nebo náhlé změny počasí. Podrobná úvodní část seznamuje se způsobem letu, navigací, potravním chováním i biologií ptáků, kteří jsou v dalších kapitolách roztříděni podle výskytu na jednotlivých světadílech.

Chcete si přečíst knihu?Cesty stěhovavých ptáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cesty stěhovavých ptáků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY