Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války

Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války - Avigdor Kahalani | Dcparkrx.org

...ahájit ... Specifikace Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2 ... Tanky proti tankům / Nejlevnější knihy ... . světové války - Avigdor Kahalani Popis produktu Publikace brigádního generála v záloze Avigdora Kahalaniho, muže, který je jedním z nemnoha nositelů nejvyššího izraelského vyznamenání Medaile za statečnost (Medal of Valor) za hrdinství v boji, se zabývá boji ... Tanky proti tankům. Kdo napsal knihu Tanky proti tankům? Autorem je Avigdor Kahalani. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáz ... Tanky proti tankům Největší tanková bitva od 2. světové ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Největší tanková bitva druhé světové války i všech dob se odehrála před 75 lety - 12. července 1943 u středoruské vesnice Prochorovka. Střetlo se v ní přibližně 800 tanků sovětské tankové armády generála Rotmistrova s postupujícími formacemi 700 německých obrněnců. Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > military > Avigdor Kahalani - Tanky proti tankům : největší tanková bitva od 2. světové války Nové knihy Beletrie pro dospělé Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války - Avigdor Kahalani ... Publikace brigádního generála v záloze Avigdora Kahalaniho, muže, který je jedním z nemnoha nositelů nejvyššího izraelského vyznamenání Medaile za statečnost (Medal of Valor) za hrdinství v boji, se z... Bitva o Stalingrad, který si Sověti vybrali pro obranu, nakonec přinesla rozhodující obrat ve vývoji 2. světové války. Pro Hitlera i Stalina to byla zároveň zatěžkávací zkouška síly a vůle. Jejich jednotky tam ve 2. polovině r...

INFORMACE

AUTOR
Avigdor Kahalani
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války.pdf

POPIS

Publikace brigádního generála v záloze Avigdora Kahalaniho, muže, který je jedním z nemnoha nositelů nejvyššího izraelského vyznamenání Medaile za statečnost (Medal of Valor) za hrdinství v boji, se zabývá boji v Jom Kippurské válce. Tehdy na svátek Dne smíření 6. října 1973 začala válka, kdy musel Stát Izrael opět jednou bojovat o holou existenci proti svým sousedům, kteří se rozhodli dobýt mohutným útokem celou oblast Golanských výšin a během šestatřiceti hodin dosáhnout východního břehu Jordánu. Nepodařilo se jim to. Golany, kde Avigdor Kahalani velel 77. obrněnému praporu, byly neprostupné. O svých vlastních zkušenostech z těchto bojů, o bojové strategii, ale i o obětavosti izraelských vojáků píše autor v knize Tanky proti tankům.

Chcete si přečíst knihu?Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Avigdor Kahalani. Číst Tanky proti tankům: Největší tanková bitva od 2. světové války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY