Kóma. Klíč k probouzení

Kóma. Klíč k probouzení - Arnold Mindell | Dcparkrx.org

...šechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... PDF CENÍK - KOMA Modular ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kóma. Klíč k probouzení. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kóma. Klíč k probouzení Arnold Mindell. ... Kóma. Klíč k probouzení - Arnold Mindell - Megaknihy.cz ... . ... Kóma. Klíč k probouzení Arnold Mindell. Kód: 01103241. Aktuální vydání renomovaného časopisu dTest zdarma k objednávce. Jazyk: Čeština Kóma: klíč k probouzení- Arnold Mindell (a1) (6964456697) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Esoterika Ostatní . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Esoterika Ostatní . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. Kóma klíč k probouzení Arnold Mindell. Moje hodnocení Za...

INFORMACE

AUTOR
Arnold Mindell
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Kóma. Klíč k probouzení.pdf

POPIS

Průkopnická práce Arnolda Mindella s komatózními pacienty nabízí nový směr v psychoterapii a studiu zážitků lidí, kteří se přiblížili smrti. Arnold Mindell dokazuje, že lidé v kómatu nejsou pouhé „živé mrtvoly“, ale lidské bytosti ve změněném stavu vědomí, který pro ně může být důležitým a smysluplným zážitkem. Přirovnává komatózního pacienta k mytickému hrdinovi, jenž se odvažuje do neznáma a vrací se s božským sdělením. Na konkrétních případech dokazuje, že člověk v kómatu je schopen komunikovat s jinými lidmi a tvrdí, že takoví pacienti mohou často činit vědomá, racionální rozhodnutí.

Chcete si přečíst knihu?Kóma. Klíč k probouzení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnold Mindell. Číst Kóma. Klíč k probouzení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY