Dobrá a ještě lepší jitra

Dobrá a ještě lepší jitra - František Nepil | Dcparkrx.org

...o čtenářský deník a další obsahy a rozbory děl najdete na webu Ctenarsky-denik ... Dobrá a ještě lepší jitra - František Nepil | Knihy.ABZ.cz ... .cz, který dále obsahuje velký čtenářský deník, životopisy spisovatelů, seminární práce a další. Dobrá a ještě lepší jitra - František Nepil . Třicet šest drobných textů Františka Nepila, vysílaných původně jako rozhlasové fejetony, v nichž se mu nenapodobitelně povedlo skloubit postupy tohoto polozapomenutého žánru s kontaktním způsobem vyprávění. Dobrá a ještě lepší Nepilova jitra recenze, Jakub Horák, 04.09.2015 Dobré a j ... Dobrá a ještě lepší Nepilova jitra ... . Dobrá a ještě lepší Nepilova jitra recenze, Jakub Horák, 04.09.2015 Dobré a ještě lepší jitro U příležitosti dvacátého výročí úmrtí Františka Nepila se Supraphon odhodlal k novému vydání audioknihy Dobré a ještě lepší jitro. Třináct fejetonů ze stejnojmenné sbírky si posluchači mohli poprvé poslechnout už ... Dobrá a ještě lepší jitra Františ...

INFORMACE

AUTOR
František Nepil
DIMENZE
9,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrá a ještě lepší jitra.pdf

POPIS

Třicet šest drobných textů Františka Nepila, vysílaných původně jako rozhlasové fejetony, v nichž se mu nenapodobitelně povedlo skloubit postupy tohoto polozapomenutého žánru s kontaktním způsobem vyprávění. Jeho pohled se tak mimo jiné zaměřuje na horor kolem věčně odkládané likvidace kůlny nebo strojení vánočního stromku, na pocity člověka brázdícího ulice o holi, případně zprostředkovává exkurzi do zákoutí češtiny či za opačnou stranu studiového mikrofonu.Knížka vybízí k zamyšlení jak nad nenápadnými krásami každodenního života, tak nad důležitostí mezníků v české historii či nad postřehy z vesnic v okolí frontové linie znesvářené Jugoslávie.

Chcete si přečíst knihu?Dobrá a ještě lepší jitra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Nepil. Číst Dobrá a ještě lepší jitra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY