Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích

Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích - Josef Förster | Dcparkrx.org

...a lidského pohybu; Endokrinologie Interdisciplinární obor; Praktická cvičení lékařské chemie pro obor zubní lékařství Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích - Förster ... psychologie osobnosti | Srovnanicen.cz ... . V přehledové historické studii se autor pokouší zmapovat české a slovenské psychologické bádání v oblasti psychologického myšlení o osobnosti v širokém časovém rozpětí a kulturněhistorickém kontextu. Jedná se o původní práci na základě ... Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích - Förster . V přehledové historické studii se autor pokouší zmapovat české a slovensk ... Psychologie osobnosti - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Jedná se o původní práci na základě ... Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích - Förster . V přehledové historické studii se autor pokouší zmapovat české a slovenské psychologické bádání v oblasti psychologického myšlení o osobnosti v širokém časovém rozpětí a kulturněhistorickém kontextu. 170 Kč Největší osobnosti našich dějin - Foltin Karel . Kniha Největší osobnosti našich dějin pojednává o osobnostech, které se vlastní pílí, pracovitostí, cílevědomostí stali elitou. Většinou začínali jako řemeslníci, perfektně znali svou práci a postupně zorganizovali své podnikání tak, že dávali obživu stovkám, tisícům i desetitisícům zaměstnanců. Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích (malá řada Psychologie) Psychologie 1. díl; Psychologie 2. díl; Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty - 4. ročník Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích-- autor: Förster Josef Ochrana osobnosti, soukromí a osobních údajů-- autor: Mates Pavel, Valoušek Martin, Fialová Eva Osobnosti Slánska a Velvarska s ukázkami jejich rukopisů-- autor: Frolík František, Vlková Markéta Testy osobnosti-- autor: Novák Tomáš Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích (malá řada Psychologie) Psychologie 1. díl; Psychologie 2. díl; Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty - 4. ročník; Sociální psychologie rozšírené vydanie Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích (Josef Förster) [CZ] Josef Förster , Academia (2008) Přehled dějin reflexe psychol. - Edice: Psychologie - Academia - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 248 str. - ISBN: 9 Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie 2006; Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích 2008; Kniha Behaviorismus a psychoreflexologie v historické tradici československé psychologie je v...

INFORMACE

AUTOR
Josef Förster
DIMENZE
12,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích.pdf

POPIS

V přehledové historické studii se autor pokouší zmapovat české a slovenské psychologické bádání v oblasti psychologického myšlení o osobnosti v širokém časovém rozpětí a kulturněhistorickém kontextu. Jedná se o původní práci na základě interpretace primární literatury v „předfilosofickém“ starším období a výsledků novodobého bádání v této základní psychologické disciplíně; studie se tak snaží vyplnit mezeru v historiografii české a slovenské psychologie. Třebaže jde především o reflexi cizích výzkumů v této oblasti, i naše psychologická tradice představuje nemalý přínos, který je ve studii akcentován (zvláště brněnské školy celostní a tvarové psychologie, jmenovitě F. Kratiny aj.). Hodnotu práce nesporně umocňuje uvedení tématu psychologie osobnosti do širších filosofických a dalších souvislostí, ale stejně tak i zařazení názorných tabulek či výběr ukázek starších textů.

Chcete si přečíst knihu?Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Förster. Číst Přehled dějin reflexe psychologie osobnosti v našich zemích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY