Špína

Špína - Irvine Welsh | Dcparkrx.org

... you. Zdeněk Izer - Vtipy Silvestr 2019 ... Špína ( 2017 ) - FilmyOn.cz ... ... Špína působí syrově a hlavně autenticky, nemá moc hluchá místa a divák čeká, jak se bude film vyvíjet. Ten její doučovatel matiky si dovolil mnoho a v době, kdy je dokonce její matka doma, Lenu znásilní. A ta pak prožívá trauma. Fuj, ty zkurvené prase! Nový film Špina od režisérky Terezy Nvotovej v kinách od 22.6.2017 Nie všetko sa dá len tak zmyť Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé ... Špína je příběh dospívající s ... ORTEL - Špína - YouTube ... ... Špína je příběh dospívající sedmnáctileté Leny, která je na vrcholu puberty. Právě se poprvé zamilovala. Touží po svobodě a dobrodružství. Její magický svět však padá, když ji znásilní učitel, do kterého jsou platonicky zamilované všechny dívky. Lena se rozhodne mlčet, dokonce i před svou nejlepší kamarádkou. Špína / CZ. 2.3K likes. Nový hraný film Terezy Nvotovej. ...

INFORMACE

AUTOR
Irvine Welsh
DIMENZE
10,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Špína.pdf

POPIS

Titul románu Filth (špína, svinstvo, hnus), zvolil autor tak, aby se dal vykládat na mnoho způsobů: jde o slangové označení policie, protože hlavní hrdina je policista, jde o označení svinstva, které nosí v břiše (tasemnice) i v duši, je to vlastnost, která nejvíc charakterizuje hlavního hrdinu? Policista Bruce se ve vnitřním monologu, do kterého vstupuje i cizopasník, kterého v sobě nosí, odhaluje jako bezskrupulózní mizera, což neznamená, že by žil v prostředí plném andělů. Welsh nezůstává nic dlužen své pověsti kronikáře lidské spodiny, jenž ve snaze o autenticitu nezavírá oči ani uši před špínou, kterou dokáže člověk zplodit.

Chcete si přečíst knihu?Špína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irvine Welsh. Číst Špína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY