Máte to v hlavě aneb Magie mysli

Máte to v hlavě aneb Magie mysli - Ivana Tischlerová | Dcparkrx.org

...ve Martinus! Zjednodušeně řečeno, náš úspěch v praktickém životě je přímo závislý na stavu naší mysli ... Kniha Máte to v hlavě aneb Magie mysli - Ivana Tischlerová ... ... . A pokud se nám podaří ten úžasný stroj na štěstí, který máme zabudovaný v hlavě, nastartovat, už ho nikdy nic nezastaví. Máte to v hlavě aneb MAGIE MYSLI Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie... Máte to v hlavě aneb magie mysli - Ivana Tischlerová. Praktická cesta k posílení duševních i duchovních s ... Máte to v hlavě aneb magie mysli - Ivana Tischlerová od 84 ... ... ... Máte to v hlavě aneb magie mysli - Ivana Tischlerová. Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie… Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v... Máte to v hlavě aneb Magie mysli (220,- Kč) Anotace: „Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom případě, že zatím ještě vůbec netušíte, co by to mělo být," slibuje novodobá čarodějka Ivana Tischlerová hned na úvod a věřte nebo ne, vypadá to, že bude mít pravdu. Máte to v hlavě anebo Magie mysli (220,- Kč) Zasílám poštou, na přání i s věnováním. Poštovné 1 kniha 50,- Kč, 2 a více 70,- Kč. Objednávky zde. Kniha je momentálně rozebraná, připravuji dotisk. Anotace: „Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom Ke knize ...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Tischlerová
DIMENZE
4,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Máte to v hlavě aneb Magie mysli.pdf

POPIS

Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie… "Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom případě, že zatím ještě vůbec netušíte, co by to mělo být," slibuje novodobá čarodějka Ivana Tischlerová hned na úvod a věřte nebo ne, vypadá to, že bude mít pravdu. Už i věda totiž začíná připouštět fakt, že naše mysl ovlivňuje okolní realitu víc, než si zatím dokážeme představit. Zjednodušeně řečeno, náš úspěch v praktickém životě je přímo závislý na stavu naší mysli. A pokud se nám podaří ten úžasný stroj na štěstí, který máme zabudovaný v hlavě, nastartovat, už ho nikdy nic nezastaví. Pomůže vám zbavit se nemocí (nebo alespoň nestonat tak často), najít vnitřní klid a rovnováhu, vyrazit rovnou cestou ke splnění svých snů. V knize se dočtete o nezbytné teorii čili jak, co a proč funguje, ale samozřejmě si zkusíte i "kouzlení" v praxi. Naučíte se rozvinout smysly, intuici, představivost a další vlastnosti, které obvykle považujeme za "nadpřirozené", a naplno využít vlastního skrytého potenciálu. "Myslím si, že studium magie nemusí být jen velkou vědou zasvěcenou zamračeným mágům s vážným výrazem, kterým by asi popraskal obličej, kdyby se trochu usmáli. Naopak - humor patří ke každodennímu životu a nevidím důvod, proč by se člověk i při studiu nemohl trochu pobavit," soudí autorka a její knížka to jen potvrzuje. Nudu u ní rozhodně nikdo nezažije. Jistě zaujme zájemce o magii, ezoteriku a okultní vědy, ale kromě toho je určena všem "normálním" lidem, kteří na žádnou magii nevěří, ale zato mají občas těžkou hlavu ze života.

Chcete si přečíst knihu?Máte to v hlavě aneb Magie mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Tischlerová. Číst Máte to v hlavě aneb Magie mysli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY