Islám ve Spojených státech amerických

Islám ve Spojených státech amerických - Simona Hlaváčová | Dcparkrx.org

... náboženství mnohem významnější roli, než je tomu v Evropě, kde došlo v druhé polovině 20 ... Category:Tornadoes in the United States - Wikimedia Commons ... . století k rozsáhlé sekularizaci společnosti v řadě zemí (kupř. Švédsko, Česko, Estonsko a další). Islám ve Spojených státech amerických Náboženství Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických je v českém prostředí ojedinělým dílem mapujícím přítomnost islámu v USA, a to od jejího počátku, který je spojen s transatlantickým o... Kategorie: Náboženství Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických ... Islám ve Spojených státech amerických - Wikipedie ... ... Kategorie: Náboženství Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických je v českém prostředí ojedinělým dílem mapujícím přítomnost islámu v USA, a to od jejího počátku, který je spojen s transatlantickým obchodem s otroky, až po současnost.Mimořádnost publikace spočívá v unikátním souhrnu informací o am... Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických je v českém prostředí ojedinělým dílem mapujícím přítomnost islámu v USA, a to od jejího počátku, který je spojen s transatlantickým obchodem s otroky, až po současnost. Mimořádnost publikace spočívá v unikátním souhrnu informací o "americké ... Islám ve Spojených státech amerických: Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických je v českém prostředí ojedinělým dílem mapujícím přítomnost islámu v USA, a to od jejího počátku, který je spojen s transa...

INFORMACE

AUTOR
Simona Hlaváčová
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Islám ve Spojených státech amerických.pdf

POPIS

Publikace Simony Hlaváčové Islám ve Spojených státech amerických je v českém prostředí ojedinělým dílem mapujícím přítomnost islámu v USA, a to od jejího počátku, který je spojen s transatlantickým obchodem s otroky, až po současnost. Mimořádnost publikace spočívá v unikátním souhrnu informací o "americké ummě" - světově nejrůznorodější muslimské populaci žijící v rámci jednoho státu. Autorka zmiňuje významné osobnosti amerického islámu, jako byl například Fard a Elijah Muhammad, a také některé organizace spjatés islámským učením, kupříkladu MPAC,AMC,CAIR. Pozornost věnuje také sektám, mezi jinými Sektě Ansárů, a dalším významným prvkům, které tvoří islámskou komunitu v USA a ovlivňují jak vnitrostátní, tak zahraniční politiku této země.

Chcete si přečíst knihu?Islám ve Spojených státech amerických ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Hlaváčová. Číst Islám ve Spojených státech amerických Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY