Úspěšná smolařka

Úspěšná smolařka - Meg Cabotová | Dcparkrx.org

...0, Nakladatelství: BB art, Na Lizzie Nicholsovou se přece jen usmála štěstěna ... Úspěšná smolařka je zpět. Své místo na slunci hledá v New ... ... . Má práci, kterou miluje (opravy starých či poškozených značkových svatebních šatů) a lásku svého života, Jeana Luka. Ten se konečně vyjádřil a ... The next video is starting stop. Loading... Meg Cabot - Princezniny deníky, Hrdnkou snadno a rychle, Úspěšná smolařka, Velikost L Dan Brown - Andělé a démoni, Šifra mistra Leonarda, Ztracený symbol, Inferno; Digitální pevnost ... Meg Cabotová, celým jménem Meggin Patricia Cabot, (* 1. února 1967, Bloomin ... Úspěšná smolařka je zpět. Své místo na slunci hledá v New ... ... ... Meg Cabotová, celým jménem Meggin Patricia Cabot, (* 1. února 1967, Bloomingston, Indiana, USA) je americká spisovatelka. Jedná se o autorku více … Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu, ale pro Lou jen nafoukaný sukničkář....

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná smolařka.pdf

POPIS

Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa… K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno! Hrozí ji, že zničí vše, včetně šance najít si opravdovou lásku… Musí se pokusit udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšná smolařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Úspěšná smolařka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY