Trénink paměti pro každý věk

Trénink paměti pro každý věk - Jitka Suchá | Dcparkrx.org

...esy [17] Trénink paměti pro každý věk Autor: Suchá, Jitka Nakladatel: Portál EAN: 9788026208471 ISBN: 978-80-262-0847-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (2 ... Cvičení paměti pro každý věk od 184 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Trénink paměti pro každý věk. Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která ... K elektronické knize "Trénink paměti pro každý věk" doporučujeme také: (e-book) Šetři se, Einsteine! Foer, Jos ... Trénink paměti pro každý věk - Jitka Suchá | Knihy Dobrovský ... . Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která ... K elektronické knize "Trénink paměti pro každý věk" doporučujeme také: (e-book) Šetři se, Einsteine! Foer, Joshua Cena: 199 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah Přepis ukázky ISBN 978 ‑80 ‑262 ‑0307 ‑0 ... Asi každý má někdy pocit, že čím dál víc zapomíná a paměť už není, co bývala. Kniha nabízí možnost, jak si ji stále udržovat v kondici. Zahrnuje testy na různá témata, které čtenář může samostatně vyplnit a podle klíče zkontrolovat správnost řešení a úroveň svých znalostí. Kapitoly jsou připraveny podle toho, která kognitivní funkce je převážně ... Trénink paměti pro každý věk. Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Kniha: Trénink paměti pro každý věk - Suchá; Jitka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Su...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Suchá
DIMENZE
6,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink paměti pro každý věk.pdf

POPIS

Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která mozková funkce je převážně trénována. Čtenář je může samostatně plnit a poté si zkontrolovat řešení podle klíče. Kniha obsahuje rovněž stručný teoretický úvod o kognitivních funkcích, návody, jak uchovat mozek co nejdéle svěží, a také kapitolu o různých technikách rozvíjení paměti s názornými příklady.

Chcete si přečíst knihu?Trénink paměti pro každý věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Suchá. Číst Trénink paměti pro každý věk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY