Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi

Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi - Radka Johnová | Dcparkrx.org

...ka Pracovníci kulturních organizací a studenti dostávají v podobě této knihy skutečně komplexní a praktickou příručku zabývající se tzv ... Marketing vztahový - Arts Lexikon ... . art marketingem. Základy marketingu na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Topics: Analýza, komunikační mix, marketing, marketingový mix, propagace, reklama., Analysis, communication mix, marketing, marketing mix, promotion, advertisement. Marketing kulturního dědictví a umění Autor: Johnová, Radka Nakladatel: Grada EAN: 9788024727240 ISBN: 978-80-247-2724- Popis: 1× kniha, brož ... Marketing kulturního dědictví a umění. Art marketing v praxi ... . Marketing kulturního dědictví a umění Autor: Johnová, Radka Nakladatel: Grada EAN: 9788024727240 ISBN: 978-80-247-2724- Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Obecně se muzeologii a výstavnictví v kultuře věnují částečně i některé vysokoškolské obory. Jedním z nich je Arts management, který se zabývá například ekonomickou stránkou tvorby výstav: JOHNOVÁ, Radka a kol. Arts marketing: marketing umění a kulturního dědictví. Vyd. 1. Praha: Oeconomica, 2007. 243 s. ISBN 978-80 ... (2008). Marketing kulturního dědictví a umění. Art marketing v praxi. Praha: Grada Publishing, (2004). Marketing podle Kotlera: Jak vytvářet a ovládnout nové trhy. (2011). Marketingová komunikace: jak komunikovat na našem trhu. (2011). Marketingová komunikace. 3....

INFORMACE

AUTOR
Radka Johnová
DIMENZE
9,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi.pdf

POPIS

Pracovníci kulturních organizací a studenti dostávají v podobě této knihy skutečně komplexní a praktickou příručku zabývající se tzv. art marketingem. Čtivá a výborně strukturovaná kniha, která nemá na českém trhu konkurenci, nabízí osvědčené postupy, jak aplikovat marketingové přístupy v organizacích spravujících kulturní dědictví s důrazem na muzea, galerie, památky, knihovny, kulturní a informační centra. Zkušená autorka si všímá i trhů s uměním a možností využít umění v korporátní image firmy. Čtenáři pochopí, že zákaznická orientace těchto kulturních organizací je v současném konkurenčním světě nutností, a dozví se, jak s minimálními náklady využít maximum marketingových možností i v takto specifickém sektoru. Srozumitelný výklad doplňuje mnoho příkladů ze světového i domácího marketingu.

Chcete si přečíst knihu?Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Johnová. Číst Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY