Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity

Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity - Peggy T. Cohen-Kettenis,, | Dcparkrx.org

...mi znaky. Sestává se z emoční a kognitivní součásti ... TRANSSEXUALITA : Transsexualita a jiné poruchy pohlavní ... ... . TRANSSEXUALITA. A JINÉ PORUCHY POHLAVNÍ IDENTITY Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www.grada.cz jako svou 3374. publikaci Odpovědná redaktorka Maria Arnautovová Sazba a zlom Antonín Plicka Počet stran 216 Vydání 2., 2008 Vytiskly Tiskárny Havlíčkův Brod, a. s ... Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity ... Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity - Hanka ... ... . s ... Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity Transsexualita v posledních letech vzbuzuje čím dál tím víc pozornost odborníků nejrůznějších oborů, laické veřejnosti i médií. Spolu se vzrůstajícím zájmem o... Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity Fifková Hanka, Weiss Petr, Procházka Ivo, Cohen-Kettenis Peggy T., Pfäfflin Friedemann, Jarolím Ladislav, Veselý Jiří, Weiss Vladimír Limited preview - 2008 Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Psychologie > Hanka Fifková, Petr Weiss - Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity Nové knihy. Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity kniha od: Hanka Fifková , Petr Weiss , Ivo Procházka , Friedemann Pfäfflin , Ladislav Jarolím , Vladimír Weiss 97 % Kniha...

INFORMACE

AUTOR
Peggy T. Cohen-Kettenis,,
DIMENZE
12,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity.pdf

POPIS

Transsexualita v posledních letech vzbuzuje čím dál tím víc pozornost odborníků nejrůznějších oborů, laické veřejnosti i médií. Spolu se vzrůstajícím zájmem o tuto problematiku narůstá i nutnost lépe pochopit jedince s poruchou pohlavní identity. Jak se transsexualita projevuje? Jak je možné transsexualním jedincům pomoci? Co vše obnáší léčba? Na tyto a podobné otázky odpovídá ojedinělá monografie "Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity", která vznikla díky jedinečné spolupráci našich i zahraničních odborníků.

Chcete si přečíst knihu?Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peggy T. Cohen-Kettenis,,. Číst Transsexualita a jiné poruchy pohlavní identity Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY