Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi

Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi - Radka Johnová | Dcparkrx.org

...tví a umění Art marketing v praxi Autor: Radka Johnová Pracovníci kulturních organizací a studenti dostávají v podobě této knihy skutečně komplexní a praktickou příručku zabývající se tzv ... Marketing vztahový - Arts Lexikon ... . art marketingem. Marketing kulturního dědictví a umění . 16,33 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Marketing kulturního dědictví a umění Art marketing v praxi . Radka Johnová ... Na umění a kulturní dědictví pohlíží z tržního hlediska, považuje je za produkt, který je nabízen zákazníkovi. Jednotlivé kapitoly zakončují náměty na praktickou aplikaci ve vlastní ... Marketing kulturního dědictví a umění. Art marketing v praxi ... ... Na umění a kulturní dědictví pohlíží z tržního hlediska, považuje je za produkt, který je nabízen zákazníkovi. Jednotlivé kapitoly zakončují náměty na praktickou aplikaci ve vlastní kulturní organizaci nebo na cvičení ve školních podmínkách. V závěru přehled základních pojmů art marketingu. MARKETING KULTURNÍHO DĚDICTVÍ A UMĚNÍ. Podstata, role . a prostředí . art marketingu. 1 . Tato kapitola si klade za cíl představit základní pojmy marketingu - budou . dále rozebrány podrobněji - vysvětlit vývoj, podstatu a roli marketingu, spe. cifi ka marketingu umění a kulturního dědictví s ohledem na potřeby, přání, JOHNOVÁ, Radka. Marketing kulturního dědictví a umění : [art marketing v praxi].1. vydání. Praha: Grada Publishing, a.s., 2008. 284 s. ISBN 978-80-247-2724-. E-kniha: Marketing kulturního dědictví a umění (Radka Johnová). ... Marketing kulturního dědictví a umění Art marketing v praxi ... Popisuje marketing v oblasti umenia, zameriava sa na zákazníkov tohto typu inštitúcií, marketingový výskum, nástroje a komunikáciu. Marketing umění a kulturního dědictví. Praha : Oeconomica, 2007; JOHNOVÁ, Radka. Marketing kulturního dědictví a umění. Art marketing v praxi. Praha : Grada Publishing, 2008, 288 s. Eva Csémyová 20.6.2012 Na hesle se spolupodíleli uživatelé ... Ebook elektronická kniha Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi - autor Johnová Radka - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Pracovníci kulturních organizací a studenti dostávají v podobě této knihy skutečně komplexní a praktickou příručku zabývající se tzv. SEZNAM POUŢITÉ LITERATURY ČERNÁ, J.;JOHNOVÁ, R. Art marketing. Praha: VŠE, 2007, ISBN: 978-80-245-1276-1 9 Důvod návštěvy vybraného představení Graf č. 10 "Miláček publika Marketing kulturního dědictví a umění: [art marketing v praxi]. 1. vyd. Praha: Grada, 2008, 284 s. ISBN 978-80-247-2724-. Autorky v knize konkrétně popisují využití marketingu v kulturních o...

INFORMACE

AUTOR
Radka Johnová
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi.pdf

POPIS

Pracovníci kulturních organizací a studenti dostávají v podobě této knihy skutečně komplexní a praktickou příručku zabývající se tzv. art marketingem. Čtivá a výborně strukturovaná kniha, která nemá na českém trhu konkurenci, nabízí osvědčené postupy, jak aplikovat marketingové přístupy v organizacích spravujících kulturní dědictví s důrazem na muzea, galerie, památky, knihovny, kulturní a informační centra. Zkušená autorka si všímá i trhů s uměním a možností využít umění v korporátní image firmy. Čtenáři pochopí, že zákaznická orientace těchto kulturních organizací je v současném konkurenčním světě nutností, a dozví se, jak s minimálními náklady využít maximum marketingových možností i v takto specifickém sektoru. Srozumitelný výklad doplňuje mnoho příkladů ze světového i domácího marketingu.

Chcete si přečíst knihu?Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Johnová. Číst Marketing kulturního dědictví a umění: Art marketing v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY