Který boháč bude spasen?

Který boháč bude spasen? - Klement Alexandrijský | Dcparkrx.org

...antiška, som ostal aj ostanem, prajem požehnaný týždeň :-) Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas ... Kniha Který boháč bude spasen? | Knihy pre každého ... .cz, jejichž překladatelem je Monika Recinová. Kléméns neboli Klement Alexandrijský je raný církevní spisovatel, řadící se mezi církevní Otce. Narodil se asi v roce 150 v Athénách a zemřel mezi lety 211-216 v Kappadokii. Jeho vlastním jménem je Titus Flavius Clemens. Je prvním členem církve v Alexandrii, kterého známe jménem. Řadí… Který boháč bude spasen? 2008; Stromat ... Který boháč bude spasen? - Knihkupectví Luxor ... . Je prvním členem církve v Alexandrii, kterého známe jménem. Řadí… Který boháč bude spasen? 2008; Stromata II-III 2006; Stromata VI 2012; Stromata V 2010; Stromata IV 2008; Exegetické zlomky 2014; Stromata VII 2012; Stromata VIII 2017; Pobídka Řekům 2001; všech 11 knih autora. Žánry autora. Filozofie Náboženství Literatura naučná Duchovní literatura. Štítky z knih...

INFORMACE

AUTOR
Klement Alexandrijský
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Který boháč bude spasen?.pdf

POPIS

V češtině dosud nepublikovaný spis řecky píšícího církevního otce má významné postavení v tradici. Klement Alexandrijský si vzal za základ svého komentáře evangelijní příběh o setkání Ježíše s bohatým mladíkem z Markova evangelia, který volně cituje spolu s následným Ježíšovým rozhovorem s učedníky na téma majetku. Interpretace tohoto biblického úryvku je vynikající ukázkou syntézy a propojení živé víry s kulturou slova a vzdělaností, která odpovídá moudrosti.

Chcete si přečíst knihu?Který boháč bude spasen? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klement Alexandrijský. Číst Který boháč bude spasen? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY