Manželská a rodinná trápení: z pohledu právníka a psychologa

Manželská a rodinná trápení: z pohledu právníka a psychologa - Jan Mach, | Dcparkrx.org

...lefon knihkupectví +420 485 105 243, mobil: 602 411 311 Publikace je vysokoškolskou učebnicí určenou pro studující psychologie a příbuzných oborů ... Šmolka - Manželská a rodinná trápení z pohledu právníka a ... ... . Je zaměřena na porozumění podstatné části lidského života, dospělosti a stáří. Knihy z kategórie Manželstvo na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Vitajte v Martinuse, súhlasíte s ukladaním cookies? Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Tieto údaje zdieľame aj ... 215 Kč Manželská a rodinná trápení z pohledu právníka a psychologa - Šmolka Petr, Mach Jan Formát: Brožovaná Na ... Psychologie | Manželská a rodinná trápení | Nakladatelství ... ... . Tieto údaje zdieľame aj ... 215 Kč Manželská a rodinná trápení z pohledu právníka a psychologa - Šmolka Petr, Mach Jan Formát: Brožovaná Na základě dlouholetých zkušeností z poradenské činnosti autoři nabízejí přehlednou a srozumitelnou publikaci, která se zabývá problematikou partnerských, manželských a rodinných vztahů a jejich krizí. 2008 - Manželská a rodinná trápení - Z pohledu právníka a psychologa 2006 - Manželská poradna - aneb Tam kde vlastní síly nestačí 2005 - Výběr partnera 215 Kč Manželská a rodinná trápení z pohledu právníka a psychologa - Šmolka Petr, Mach Jan ... 192 Formát: Brožovaná Na základě dlouholetých zkušeností z poradenské činnosti autoři nabízejí přehlednou a srozumitelnou publikaci, která se zabývá problematikou partnerských, manželských a rodinných vztahů a jejich krizí....

INFORMACE

AUTOR
Jan Mach,
DIMENZE
4,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželská a rodinná trápení: z pohledu právníka a psychologa.pdf

POPIS

Na základě dlouholetých zkušeností z poradenské činnosti autoři nabízejí přehlednou a srozumitelnou publikaci, která se zabývá problematikou partnerských, manželských a rodinných vztahů a jejich krizí. Čtenář v knize nalezne odpovědi na základní typy problémů, s nimiž se může v těchto vztazích setkat. Každá kapitola knížky je doplněna konkrétními příběhy, které danou problematiku dokumentují.V druhé části jsou jako doplněk uvedeny aktuální právní normy a jejich výklad. Publikaci jistě uvítají ti, kdo chtějí případným problémům ve vztazích předcházet a vzniklé problémy úspěšně řešit.

Chcete si přečíst knihu?Manželská a rodinná trápení: z pohledu právníka a psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Mach,. Číst Manželská a rodinná trápení: z pohledu právníka a psychologa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY