Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním

Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním - Gabriela Mahrová, | Dcparkrx.org

...vat pocity nejistoty. Devátý workshop projektu Systémová podpora sociální práce v obcích pořádaný ve spolupráci s projektem Reforma psychiatrické péče Ministerstva zdravotnictví České republiky Ministerstvo práce a sociálních věcí si Vás dovoluje pozvat na workshop na téma „Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním", který se koná dne 3 ... Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním - Seminarky.cz ... . října 2019 od 8:30… Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním Detail práce Upozornění: Informace získané z popisných dat či souborů uložených v Repozitáři závěrečných prací nemohou být použity k výdělečným účelům nebo vydávány za studijní, vědeckou nebo jinou tvůrčí činnost jiné osoby než autora. Přihláška na workshop „Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním" Valašské Meziříčí Termín pro přihlášení je do 20. září 2019 nebo do naplnění kapacity. Účast je bezplatná. Potvrzení Vaší účasti obdržíte na Vámi uvedený email do 25. září 2019 společně s rozřazením Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním / Hlavn ... PDF Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním ... . Přihláška na workshop „Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním" Valašské Meziříčí Termín pro přihlášení je do 20. září 2019 nebo do naplnění kapacity. Účast je bezplatná. Potvrzení Vaší účasti obdržíte na Vámi uvedený email do 25. září 2019 společně s rozřazením Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním / Hlavní autor: Mahrová, Gabriela, 1971-Další autoři: Venglářová, Martina, 1969-Jazyk: Čeština: ... Ti, kterým se vyhýbáme: diskriminace lidí s duševním onemocněním / Hlavní autor: Thornicroft, Graham, 1954- Vydáno: (c2011) O psychiatrii ... COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... Dovolujeme si Vás pozvat na workshop na téma Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním, který se uskuteční dne 3. 10. 2019 ve Valašském Meziříčí. Bližší informace naleznete v programu a pozvánce, kde je uveden odkaz n...

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Mahrová,
DIMENZE
4,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním.pdf

POPIS

Kniha je určena odborníkům pracujícím v pomáhajících profesích a veřejnosti se zájmem o problematiku duševně nemocných. Úvod vymezuje základní pojmy a možnosti výskytu duševních onemocnění. Publikace je rozdělena do dvou částí. V obecné části je základní soubor informací z psychoterapie, psychiatrie, sociální práce. Dále pak kapitoly o možnostech, nástrojích a plánování v sociální práci, agendě sociálního pracovníka, poli jeho působnosti. Důležitý je individuální a skupinový přístup v sociální práci, práci multidisciplinárního týmu, vzdělávání a supervizi. Ve speciální části je popsán systém služeb o duševně nemocné, ambulantní práce, ústavní hospitalizace a následná péče. Kniha také naučí čtenáře pracovat s dětmi a mládeží s duševní nemocí, závislými, seniory, nepřizpůsobivými občany. Poskytne principy socioterapie a komunitní psychiatrie.

Chcete si přečíst knihu?Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Mahrová,. Číst Sociální práce s lidmi s duševním onemocněním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY