Trénink paměti pro každý věk

Trénink paměti pro každý věk - Jitka Suchá | Dcparkrx.org

...ží. Trénink paměti pro každý věk ... Cvičení paměti pro každý věk od 184 Kč - Heureka.cz ... . Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která ... Hledáte Trénink paměti pro každý věk od Jitka Suchá? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Trénink pam ... Trénink paměti pro každý věk - Jitka Suchá | Knihy Dobrovský ... . 33 prodejen po celé ČR Trénink paměti pro každý věk : testy na paměť, logiku a koncentraci / Jitka Suchá. - Vyd. 1. - Praha : Portál, 2008. - 208 s. ISBN 978‑80‑7367‑438‑0 (brož.) 159.953 • trénink paměti • příručky 159.95 - Vyšší duševní procesy [17] Trénink paměti pro každý věk Autor: Suchá, Jitka Nakladatel: Portál EAN: 9788026208471 ISBN: 978-80-262-0847-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (2. vydání) Trénink paměti pro každý věk. Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátk...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Suchá
DIMENZE
3,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink paměti pro každý věk.pdf

POPIS

Praktická publikace poskytuje soubory návodů k procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti, slovní zásoby, soustředění, myšlení v souvislostech, logického myšlení a matematických schopností. Jednoduché i náročnější úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, která mozková funkce je převážně trénována. Čtenář je může samostatně plnit a poté si zkontrolovat řešení podle klíče. Kniha obsahuje rovněž stručný teoretický úvod o kognitivních funkcích, návody, jak uchovat mozek co nejdéle svěží, a také kapitolu o různých technikách rozvíjení paměti s názornými příklady.

Chcete si přečíst knihu?Trénink paměti pro každý věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Suchá. Číst Trénink paměti pro každý věk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY